Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] injectoare Logan diesel
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
varzescu
Vand injectoare Logan diesel Euro4 si Euro3 (mai am doar cateva seturi), toate sunt noi-noute, piese originale, nu sunt reconditionate.
Injectoarele vin ambalate in cutiile originale, in folii sigilate ermetic, exact cum sunt livrate si dealerilor.
Pretul unui injector este de 500 lei, pentru cantitati mai mari putem negocia pretul final.

21 Feb 2012, 18:27:
Vand injectoare Euro4, injectoare Euro 3 si pompe injectie Delphi, toate noi, originale, in ambalaj!

22 Feb 2012, 17:34:
Vand injectoare Logan diesel Euro4 si Euro3 (mai am doar cateva seturi), toate sunt noi-noute, piese originale, nu sunt reconditionate.
Injectoarele vin ambalate in cutiile originale, in folii sigilate ermetic, exact cum sunt livrate si dealerilor.
Pretul unui injector este de 500 lei, pentru cantitati mai mari putem negocia pretul final.


Vand injectoare Euro4, injectoare Euro 3 si pompe injectie Delphi, toate noi, originale, in ambalaj!


23 Feb 2012, 15:59:
Vand injectoare Logan diesel Euro4 si Euro3 (mai am doar cateva seturi), toate sunt noi-noute, piese originale, nu sunt reconditionate.
Injectoarele vin ambalate in cutiile originale, in folii sigilate ermetic, exact cum sunt livrate si dealerilor.
Pretul unui injector este de 500 lei, pentru cantitati mai mari putem negocia pretul final.


Vand injectoare Euro4, injectoare Euro 3 si pompe injectie Delphi, toate noi, originale, in ambalaj!

gerard dacia
ti am lasat mesaj
gerard dacia
astept raspuns

3 Mar 2012, 10:31:
puteai sa lasi un numar de contact

4 Mar 2012, 00:46:
ma intereseaza 4 injectoare euro4 dar vad ca nai intrat de mult ........................ sad.gif

4 Mar 2012, 15:47:
UP,nici duminica nu intri macar un raspuns
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.