Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Voineasa II, 16-18 martie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
cdadan
Pe scurt: locatie Voineasa, pensiunea Montana, 16-18 martie.
Saptiu locativ:
- 6 camere duble
- un apartament (in fapt doua camere cu pat matrimonial, cu o singura baie)
- in caz de nevoie (adica insuficienta) gasim camere ok in pensiunile din apropiere
Anul trecut preturile au fost 90 lei pentru camera dubla si 150 pentru apartament. Adica mai mult decat rezonabil, pentru conditiile oferite.

Pana acum au confirmat prezenta:
- kum
- l@u
- PaulT
- Markos
- corbex
- cdadan
Sunt si alti colegi care si-au exprimat intentia de participare, o sa-i rog sa se treaca singuri pe lista, nu vreau sa uit pe cineva. tongue.gif
Ca de obicei, lista ramane deschisa, amatorii sunt asteptati sa se treaca in mod oficial wink.gif pe lista.
l@u

Am vazut ca nu mai esti online si am deschis si eu unul ,la care am dat report de stergere asa ca, va rog sa postati numai aici.Multumesc !
Markos
QUOTE(l@u @ 21 Feb 2012, 23:07)
asa ca, va rog sa postati numai aici.Multumesc !
*


Nici macar la alea cu base si fotbalul nu mai avem voie? sad.gif
Marty
Io am postat la "1 banc" intre timp... 'ai v-am bubat, ne vedem peste vreo luna! sad.gif
l@u
ba da ,ca eu nu prea intru acolo ! biggrin.gif
Markos
QUOTE(Marty @ 21 Feb 2012, 23:14)
Io am postat la "1 banc" intre timp... 'ai v-am bubat, ne vedem peste vreo luna! sad.gif
*


Stai ma calm, ca nu-i banc cu Madalina Manole.
l@u
QUOTE(cdadan @ 21 Feb 2012, 23:01)
*



va rog sa treceti si nr de persoane & nopti
- kum
- l@u -2 pers.-2 nopti
- PaulT
- Markos
- corbex
- cdadan
Markos
QUOTE(l@u @ 21 Feb 2012, 23:21)
va rog sa treceti si nr de persoane & nopti
- kum
- l@u -2 pers.-2 nopti
- PaulT
- Markos - 1 camera, 1 noapte
- corbex
- cdadan
*


l@u
noi cu cine ne batem cu zapada ??? 022.gif
Markos
Am zis "1 camera", n-am specificat nr de locatari.

(ne trezim drec cu vijelie p-acolo)
bygy007
eu va doresc distractie palcuta , din pacate , eu in perioada aia sint exact la mijlocul "saptaminii de lucru "
l@u
QUOTE(Markos @ 21 Feb 2012, 23:35)
Am zis "1 camera", n-am specificat nr de locatari.

(ne trezim drec cu vijelie p-acolo)
*


doar nu vrei 2 camere wacko.gif
cdadan
- kum
- l@u -2 pers.-2 nopti
- PaulT
- Markos - 1 camera, 1 noapte
- corbex
- cdadan - 2 pers.-2 nopti
C a t a l i n

va rog sa treceti si nr de persoane & nopti
- kum
- l@u -2 pers.-2 nopti
- PaulT
- Markos
- corbex
- cdadan
- magellan explorer - cu tot neamul - 2-5 mese
Markos
voi dormiti pe mese? huh.gif
l@u
poate vor sa il ajute pe colegul cu dozele alcoholic.gif ,dar in cazul asta le vor folosi ca si acoperis
corbex
- kum
- l@u -2 pers.-2 nopti
- PaulT
- Markos - 1 camera, 1 noapte
- corbex - un person, doi nopti.
- cdadan - 2 pers.-2 nopti
dizzy
Ma primiti cu nefasta si puradelu'?
Markos
Desigur.
skija
si io voiam sa organizez o intalnire in parcarea de la Maternitatea Spitalului Municipal.. da' daca sunteti plecati.. asta e... Poate nu ne-o apuca fix atunci... biggrin.gif

radian
- kum
- l@u -2 pers.-2 nopti
- PaulT
- Markos - 1 camera, 1 noapte
- corbex - un person, doi nopti.
- cdadan - 2 pers.-2 nopti
- radian - 1 persoana, 1 noapte, cu mentiunea ca, din motive bine intemeiate, sigur o sa stiu doar cu o zi inainte
corbex
QUOTE(skija @ 22 Feb 2012, 13:01)
si io voiam sa organizez o intalnire in parcarea de la Maternitatea Spitalului Municipal.. da' daca sunteti plecati.. asta e... Poate nu ne-o apuca fix atunci... biggrin.gif
*


Asa am facut si eu, la momentul adecvat. Am chemat toti vecinii si lucratorii oficiului posta si i-am examinat personal, cu bebelusul in brate. S-a dovedit ca tot cu mine seamana.
Nu-i mai simplu cu test ADN?
skija
glume de bosorog senil si alcoolist, care fumeaza flori de colt...


tu nu esti invitat!
ady77
Vezi ca bosorogii astia umbla aiurea wink.gif
skija
io cred ca glumele astea cu: esti sigur ca-i copilul tau, tu erai acasa, vezi ca seamana cu vecinu', sunt de chachat si jignesc mamele... Asadar, aceste glume care se fac intre salahori pe santier, intre mineri cand intra in sut sau intre soferii de autobuze nu-si au locul pe acest forum de domni, in zona Cafenea, unde sunt prezenti doar persoane cu o inteligenta peste media europeana.

Ca sa nu stric topicul vostru ma retrag, si va astept in parcarea maternitatii... o sa va anunt eu cand e cazul...

Ady, pentru tine special o sa-l rog pe ginecolog sa faca rost de niste bere... tongue.gif
DragosP
QUOTE(skija @ 22 Feb 2012, 14:41)
Ady, pentru tine special o sa-l rog pe ginecolog sa faca rost de niste bere... tongue.gif
*


Ginecologul e tatăl?
skija
nu.. da' ala umbla toata ziua cu fabricile de bere... Vrei si tu?

Han Solo
QUOTE(DragosP @ 22 Feb 2012, 15:09)
Ginecologul?
*




QUOTE(skija @ 22 Feb 2012, 15:22)
... ala umbla toata ziua cu fabricile de bere...
*




am auzit spunandu-i-se in muuuuulte feluri. da' de fabrica de bere e prima data cand aud 04.gif
neumann
QUOTE(skija @ 22 Feb 2012, 16:22)
nu.. da' ala umbla toata ziua cu fabricile de bere... Vrei si tu?
*



Eu nu-s ginecolog, da cred ca pot sa arunc o privire..
IRONICK
QUOTE(DragosP @ 22 Feb 2012, 15:09)
Ginecologul e tatăl?
*
nasol daca exista o indoiala radmasa.gif
maho
QUOTE(skija @ 22 Feb 2012, 14:41)
...acest forum de domni, in zona Cafenea, unde sunt prezenti doar persoane cu o inteligenta peste media europeana.
*


E de la stresul de viitor tatic, fara indoiala.
radian
QUOTE(skija @ 22 Feb 2012, 14:41)
io cred ca glumele astea ... sunt de chachat si jignesc mamele... Asadar, aceste glume care se fac intre salahori pe santier, intre mineri cand intra in sut sau ...
*



Spre deosebire de ele, glumitele care se fac intre tatuatii drogati sunt niste opere de spiritualitate pura...

Ete cine se gasi s-o faca pe lupul moralist, plin pana la refuz de principii morale si de bun simt. radmasa.gif
kum
QUOTE(radian @ 22 Feb 2012, 12:01)
- kum -2 pers.- 2 nopti
- l@u -2 pers.-2 nopti
- PaulT
- Markos - 1 camera, 1 noapte
- corbex - un person, doi nopti.
- cdadan - 2 pers.-2 nopti
- radian - 1 persoana, 1 noapte, cu mentiunea ca, din motive bine intemeiate, sigur o sa stiu doar cu o zi inainte
*


Han Solo
Ahem... Asta nu se cheama ca va luati de familie? Ca traiam cu impresia ca definitia conceptului pe aici e foarte generoasa.

Ca doara n-om vorbi, Doamne iarta-ma, de principii morale laxe. Sau unilaterale. Sau cu filtru trece-jos.

In rest, stiti: negresa lesbi, schioapa, ultrasupraponderala, iq scazut.
radian
Ma Kum, ceva nu-mi place la ultimul tau post. Ma uit la lista, ma uit la avatarul tau...
l@u
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
radian
Nu cred ca mai vreau sa vin, se anunta o noapte pe care nici Agatha Christie nu si-a putut-o imagina...
l@u
ba sigur vrea ....eu scriu romanul biggrin.gif
corbex
QUOTE(radian @ 22 Feb 2012, 22:49)
Nu cred ca mai vreau sa vin, se anunta o noapte pe care nici Agatha Christie nu si-a putut-o imagina...
*


'ai, dom'ne, tu si cu mine nu sintem in pericol.
l@u
badie iar vii cu tzoiul ?
corbex
Bine ca mi-ai adus aminte! Neaparat!
l@u
sa-l tii in buzunar atunci ca am avut 2 cumpene la Moeciu......,,L-ai spart ? E tzoiul lu badia!" a scapat.gif
radian
QUOTE(corbex @ 22 Feb 2012, 22:08)
'ai, dom'ne, tu si cu mine nu sintem in pericol.
*



Stam de veghe cu randul?
l@u
adica nu beti si voi un sprit impreuna ?
radian
Doar unul???
l@u
unul de 10l. nu ajunge.....?
kum
V-am zis ca-mi aduc si fuarfeca? blush.gif
ady77
N-o adu, c-o uiti pe acolo biggrin.gif
corbex
Mai umbla cu ea lume care nu se pricepe, cine stie ce iese! Doar sa ne faci un curs practic, in prealabil.
iulia_boris
QUOTE(bygy007 @ 21 Feb 2012, 23:36)
eu va doresc distractie palcuta , din pacate , eu in perioada aia sint exact la mijlocul "saptaminii de lucru "
*


mad.gif me too..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.