Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Tampon Hidroelastic
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Grim83
Referinta de origine 6001548202 (tamponul este origine de asemenea).Pret 180 RON pt. detalii PM.
Grim83
up
beboiu
e acelasi tampon cu cel de pe megane 2 cu motor de 1.5 dci ? nu pot pune PM, am prea putine post-uri
Grim83
o sa incerc sa pun niste poze maine deoarece astazi nu mai am timp , in teorie ar trebui sa se potriveasca , insa cel mai bine mai asteapta putin pana revin cu poze si ma interesez putin
Blitzkrieg
Cum am promis revin cu poze.Primele poze sunt cele ale tamponului cu referinta de dacia , ceea ce ai tu nevoie este cel din ultimele doua poze si are referinta 8200592642, am si unul din acela dar la alt pret , nu iti pot garanta ca cel de Dacia merge pe Megane , din ce am vazut cel de Dacia are partea pe unde iese surubul de prindere mai scurta cu 1 sau 2 cm fata de cel de Megane
beboiu
si cel de renault , ce pret ?
Blitzkrieg
450 Ron
Grim83
up
beboiu
probabil e pretul corect, dar nu pot oferi atat... produsul e nou ?
Grim83
e nou nout , piesa de origine (in reteaua Renault costa pe la 600 de lei) , zi cat poti sa oferi si vb. UP.
Grim83
up
beboiu
salut,
sunt constient ca pretul e pe la 600 ron, doar ca sunt cam stramtorat si nu pot oferi mai mult de 300 ... daca crezi ca e ok asa, astept sa imi lasi niste date de contact sa te pot cauta
Grim83
sub 350 nu las sorry
Grim83
up
beboiu
am gasit pe producator 250 ron pe okazii , dar totusi as opta ptr piesa de la tine, daca te razgandesti si accepti oferta mea(300), astept sa imi lasi mesaj
Grim83
S-au vandut amandoua se poate inchide , multumesc
beboiu
mai poti face rost ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.