Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ghitza
dupa cum spune si titlu cumpar 2L vopsea culoarea sa se incadreaze baza nuantei MARO (asa am in talon ) deci poate fi bej,maro metalizat,si alte nuante de bej ,care aveti astept raspuns aici ,sau PM ,ym:crisan_claudiu2009 sau tel:0753077789,daca aveti si lac e si mai bine ,la pret ne intelegem nu e problema smile.gif

<span class='edit'>25 Feb 2012, 12:12:</span>
Nu are nimeni ? smile.gif



26 Feb 2012, 11:34:
Inca caut
ghitza
VALABIL

28 Feb 2012, 22:21:
VALABIL
ghitza
in cautare
aleksanders
de ce fugi de magazinele de specialitate?!!
ghitza
cel mai ieftin am gasit la 110 cutie de 900ml preparata fara lac in ea ,as cauta cev a mai teftin ,poate mai are careva pe aks ceva vopsea ,pe okazii am gazit la 50 roni cutia de 1L dar e maro metalizat cu lac si intaritor in ea mai diluant si gata de suflat pe msina,si daca nu gasesc altceva o sa iau de pe okazii,are si pigment auriu in el dar totusi am zis poate gasesc la cine ceva nuanta de bej
georgenpg
daca poti da si un cod de culoare, poate te pot ajuta, pentru cate elemente iti trebuie?
ghitza
deci in talon si civ am trecut MARO(asa a trecut bou cand am cumparat masina)acuma daca ai bej metalizat cod 4010 sau ceva nuanta de maro sa nu am probleme cu politia ,rar-u,vreau toata masina
ghitza
valabil
ghitza
am rezolvat ,se poate inchide ,multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.