Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese din dezmembrare Renault 19
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
iulian808
Vechiul anunt a fost inchis asa ca am deschis un anunt nou.
Dezmembrez Renault19 16V din 1994, culoare neagra. Momentan masina este completa, dar NU se vinde NIMIC din ceea ce inseamna mecanica si electrica. Se vinde tot ce inseamna caroserie, faruri, usi, etc.
Avand in vedere ca sunt foarte multe repere, pentru preturile pieselor care va intereseaza exact va rog sa folositi forumul sau telefonul de contact de mai jos. Pe forum voi incerca sa intru o data la 3-4 zile, deci pentru rapiditate va rog sa folositi telefonul.
Tel. 0724064375.

mr_bombastic_dma_r19
radiatorul de racire ma intereseaza, si cutia de viteze ma interesa, dar la 500 de ron? nu prea
iulian808
Radiatorul nu este de vanzare, iar pretul la cutie asta este, pe cine intereseaza discutam in privat.
iulian808
Up!
yht_flocriss
Da telescoapele spate le vinzi?
iulian808
Da, telescoapele spate se vand. Am fost intrebat si de telescoapele fata (mai exact ansamblu arc+telescop+rulment) si se vand si acestea, dar va trebui sa asteptati putin pentru aceste piese. Nu am avut timp (asta si din cauza vremii nefavorabile) sa demontez motorul si cutia, asa incat nu pot sa demontez nimic de la trenul de rulare pentru ca apoi nu mai pot sa misc masina. Imediat ce demontez motorul si cutia voi putea vinde orice de la trenul de rulare - sper ca in maxim o luna.
yht_flocriss
un pret pt telescoape spate?
adrian.petrov
Un claxon ai ???
Cat face ???
Adrian smile.gif
iulian808
Telescoape spate 50 ron/buc

Claxon 15 Ron/buc si 25 Ron ambele (am 2 bucati).

iulian808
Valabil!
iulian808
Valabil!
iulian808
Valabil!
iulian808
Valabil!
iulian808
Valabil!
iulian808
Valabil!
iulian808
Valabil.
iulian808
UP!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.