Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Masca schimbator de viteze
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tavy88
Un prieten de-al meu a tot cautat acest model de masca pentru schimbatorul de viteze ...Are o dacie 1310 si din cate a aflat nu se impune nici o modificare a mastii sa intre perfect...

Daca are cineva sau stie cineva unde se poate gasi asa ceva ...

user posted image
vallyyy
Ca sa stea fixa-fixa ar mai trebuie si "tunelul" de la frana de mana
tavy88
Aha...pai si aceea cum arata?...e cumva cu totul?...adica incepe de la frana de mana si se termina tocmai la torpedou?

E cumva ceva in sensul acesta?


user posted image
vallyyy
Mai are o prelungire in continuarea asteia din poza ta,imi pare rau ca nu gasesc poza pe net.Cand mi-am montat si eu o asemenea masca nu am mai pus si prelungire la frana de mana si se cam balanganea asta cand schimbam vitezele,bine si ar mai conta putin si la aspect......cred ca poti vedea la orice dacie 1310 mai recenta cum e masca de schimbator si prelungirea franei de mana


Hai ca totusi am gasit o imagine

tavy88
Da....Pai se gasesc si separat sau e cu totul complet?....Ai dreptate ar da mult mai bine complet...

Si inca o intrebare ...Cu ce le-ai fixat sa stea tepene sa nu se miste ?....ca banuiesc ca nu e suficient sa stea doar in schimbator...


Ps. Rog pe toti cei care au asa ceva sa ma contacteze la id-ul tavitzu_3 pentru a putea negocia si pentru a-mi da niste poze sa le arat prietenului interesat...Inca nu pot sa dau PM-uri rolleyes.gif
ghitza
Da se gasets ela magazinele de piese auto si separata sau impreuna,imposibil sa nu fie
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.