Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] scaune solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
by_pilu
vand scaune solenza scala - 300 ron

28 Feb 2012, 11:27:
starea lor este una foarte buna . dupa cum se vede si in poze . pozele sunt recente
g0dz3uS
Scaune inclusiv bancheta plus spatar?
by_pilu
QUOTE(g0dz3uS @ 28 Feb 2012, 16:33)
Scaune inclusiv bancheta plus spatar?
*



da colegu .. toate 4 . scaune, sezut, spatar

29 Feb 2012, 10:51:
up
Ming
Mai e valabil anuntul? biggrin.gif
by_pilu
QUOTE(Ming @ 29 Feb 2012, 21:20)
Mai e valabil anuntul? biggrin.gif
*




da ming .. ai pm

1 Mar 2012, 14:53:
valabil
by_pilu
UP
by_pilu
UP
by_pilu
hai la scaunee tongue.gif 4 la 300
by_pilu
up
AmCap01
trimite`mi un pm cu adresa de email sau numarul de telefon sa vorbim.
by_pilu
QUOTE(AmCap01 @ 6 Mar 2012, 22:19)
trimite`mi un pm cu adresa de email sau numarul de telefon sa vorbim.
*




ai PM
Maskatu
Zi defapt ca vinzi tot interiorul, nu scaunele care nu-s 4, ci defapt 2. Bancheta din spate nu echivaleaza cu "2 scaune".
by_pilu
QUOTE(Maskatu @ 6 Mar 2012, 22:42)
Zi defapt ca vinzi tot interiorul, nu scaunele care nu-s 4, ci defapt 2. Bancheta din spate nu echivaleaza cu "2 scaune".
*



nu prietenas .. tie ti-am zis ca vand tot interioru . si e valabil pt oricine doar in cazu in care vrea sa schimbe ceva mai mult decat scaunele .. plus de asta era titlu prea mare .. fiecare intelege ce vrea si cum vrea wink.gif . cine e interesat intreaba .. conform HG XX/2012 . ca doar tu le sti pe toate, nu trb sa fi ofticat ca m-am razgandit sa ti le vand .. nu-mi plac oamenii nehotarati
Maskatu
Dupa cum am scris si in anuntul meu, am specificat ca vreau doar scaunele fata, tu te-ai oferit sa mi le vinzi, am convenit la pret, ti-am zis ca te sun intr-o saptamana doua pana se mai incalzeste vremea, si apoi tu mi-ai dat mesaj cum ca nu mai vinzi decat TOT interiorul. De aici trag concluzia ca dumneata esti cel nehotarat si neserios. Am convenit la ceva si imi bagi pe gat tot interiorul.

by_pilu
rezervate
by_pilu
QUOTE(AmCap01 @ 6 Mar 2012, 22:19)
trimite`mi un pm cu adresa de email sau numarul de telefon sa vorbim.
*




vandute . scaunele au ajuns la destinatie tongue.gif la useru AmCap01 . se poate inchide

Multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.