Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] MACARA GEAM LAGUNA 2 stanga fata si spate
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
rusu.claudiu


Cumpar macarale geam stanga fata si stanga spate Laguna 2 Breack,an de fabricatie 2001,varianta initial. pentru detalii,astept poze si pretul la e-mail strainu_rcr@yahoo.com

Cumpar parbriz fata laguna 2!

Localitatea este Resita
malaimalait
QUOTE(rusu.claudiu @ 29 Feb 2012, 09:57)
Cumpar macarale geam stanga fata si stanga spate  Laguna 2 Breack,an de fabricatie 2001,varianta initial. pentru detalii,astept poze si pretul la e-mail strainu_rcr@yahoo.com

        Cumpar parbriz fata laguna 2!

Localitatea este Resita
*


AM MACARA SPATE LA 100 RON .,SUNT DIN LUGOJ...0731103300
rusu.claudiu
QUOTE(rusu.claudiu @ 29 Feb 2012, 09:57)
Cumpar macarale geam stanga fata si stanga spate  Laguna 2 Breack,an de fabricatie 2001,varianta initial. pentru detalii,astept poze si pretul la e-mail strainu_rcr@yahoo.com

        Cumpar parbriz fata laguna 2!

Localitatea este Resita
*




macara spate stanga am cumparat.mai ramane macara stanga fata sofer si parbriz.astept oferte.
adi.gabor
QUOTE(rusu.claudiu @ 12 Mar 2012, 14:54)
macara spate stanga am cumparat.mai ramane macara stanga fata sofer si parbriz.astept oferte.
*



Salut,

Mecanism macara [ fara motoras - se monteaza motorasul de pe macaraua veche ] nou pt. Laguna II - 200 lei. 2 ani garantie.

Tel. 0723.69.90.90 - Timisoara.
nnightwolf
macara fata completa-200 de lei. Ai PM
rusu.claudiu
Macaralele le-am gasit.multumesc . Mai cumpar parbriz fata. Prevazut cu senzori ploaie.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.