Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]DEZMEMBREZ LAGUNA 1
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
magda
TRAPA FULL ELECTRIC,geamuri fata spate,macarale elctrice fata spate,hayon complet,cauciucuri,plafona interior,telescoape hayon,volan airbag piele,multe maruntisuri...
magda
upppp
ionutz_87
preturi si nr de tel?
magda
ai pm
magda
uuupppp
magda
uuupppp
romeo-alex
pune niste poze cu plafoniera ,lampi usi interior,comanda geamuri electrice si butoane
multumesc
magda
upp
dubluv3
aveti cumva si buza de sub bara fata de Laguna I ?
magda
ai pm
magda
uuup
magda
uuuppp
magda
uuppp
dubluv3
Neserios prietenul tau,am stabilit cu el o intalnire,dupa care nu a mai raspuns la telefon.Am facut un drum degeaba pana in Pantelimon.

Colegi de forum,aveti grija !

QUOTE
daca iti trebuia neaparat piesa veneai si gata


Pai tocmai,ca am venit si nu ai mai raspuns la telefon.era ora 18:00 a nu se confunda cu ora 8(20:00) si tu mi-ai spus sa vin atunci.

QUOTE
e plin forumul de asa clienti ca tine


De clienti asa tepuiti ? Stiu,de aceea le-am si spus sa aiba grija pe viitor,asa cum o sa fac si eu.
magda
uuuppp

12 Mar 2012, 19:19:
uuppp

12 Mar 2012, 19:21:
nu stau eu dupa tine la 8 seara sa viii dupa piesa...am alte treburi mai importante prietene...daca iti trebuia neaparat piesa veneai si gata...nu imi fac eu programul dupa al tau..incearca in alta parte..e plin forumul de asa clienti ca tine..o zi buna

13 Mar 2012, 06:44:
cum ti am mai spus prietene..o zi excelenta iti doresc.

13 Mar 2012, 06:46:
sa mearga fiareleee!!! cool.gif
magda
uupp
magda
uupp
magda
uuupppp
magda
uuppp
magda
uppp
magda
uupppp
magda
uuupp
magda
uuuppp
magda
uupp...macarale electrice fata spate,hayon,jante tabla,telescoape hayon,multe maruntisuri...
magda
uuuppp
magda
uuppp
magda
uuuppp
magda
uppp.. trapa electrica full,geamuri laterale etc... macarale electrice...jante tabla...buza de la bara fata
evilbrain
ce motor a fost pe masina ? instalatia electrica a motorului o mai ai ? ma intereseaza mufa de la termocupla ( cea cu 3 pini ). Mersi.
magda
ai pm
magda
uuppp geamuri fata spate parbriz.macarale lectrice fata spate ..jante tabla...punte spate.,,,etc...
magda
uuppp
magda
uuupppp
magda
uuupppp
magda
uuupppp
magda
uupppppppppp
magda
uuppp
magda
uuuppp
magda
uuuppp
magda
uppp
magda
uuppp
magda
uuuppp
magda
uuupp
tunderbird
Daca doresti cu adevarat sa-ti vinzi marfa, poate incerci sa mai raspunzi si la apelurile telefonice.
magda
nu e treaba ta cui vand eu...vezi de teaba ta.simplu.te oftici ca nu ai gasit?
tunderbird
Colegu',

Ce anume nu am gasit? Se vede treaba ca am gasit pe cineva caruia ii cam lipsesc cei sapte ani de acasa.

Sunt mai bine de trei saptamani de cand incerc sa stabilesc o intalnire... ba te duci la onomastica de Sf. Gheorghe, ba ca esti la restaurant, ba pur si simplu nu ai chef sa raspunzi la telefon, nici macar la mesajele SMS nu raspunzi... Nu ne cunoastem, n-avem nimic de impartit, nu ne-am tras de sireturi impreuna... nu crezi ca era mai simplu si mai corect sa spui clar ca nu (mai) vrei sa-(mi) vinzi?

Din cate vad eu, nu sunt singura persoana pe topicul asta care constata ca habar n-ai ce inseamna negustoria adevarata, ca de bun simt si educatie nu mai are rost sa pomenim.
Stai linistit ca nu se oftica nimeni ca nu cumpara de la tine. De smecheri de Vitan suntem cu totii satui!
magda
nu cred ca te tragi de sireturi cu mine....dar vad ca esti ofticat rau.eu zic sa te relaxezi si sa iti vezi de treaba ta. nu sunt diperat sa le vad ca altii,asa ca nu tine la mine treaba cu negustoria...vand cui vreau.o seara buna sa ai.si nu mai fi asa iritat ca faci riduri.

4 May 2012, 19:33:
se pare ca esti un taran ofticat.nu sunt nici pe departe smecher de vitan.se pare ca tu esti.masina pe care o dezmembrez e a mea si nu fac afaceri cu masini ca tine si ca altiii. si inca odata nu te enerva ca faci riduri.

4 May 2012, 19:34:
si inca ceva...sa mearga fiareleeeeeeeee smile.gif

4 May 2012, 19:38:
pentru tine pretul tocmai sa dublat... smile.gif ca nu stii sa te porti .
tunderbird
Rog un moderator sa inchida acest topic pe motivul incalcarii a cel putin trei articole din regulament si sa ia masuri cu acest user arogant si lipsit de educatie.
Shaggy_yo
Dezmembrez Laguna 2.2 D combi 1995 ORICE piesa....relatii la 0724 688 041
magda
rog un moderator sa ma scape de acest individ...vad ca nu se potoleste.cauta fratica in alta parte...ai ramas blocat pe mine???

5 May 2012, 16:02:
sa mearga fiareleeeeeee smile.gif

5 May 2012, 16:04:
Dezmembrez Laguna 2.2 D combi 1995 ORICE piesa....relatii la 0724 688 041 la bursa ,,,nu stii sa dai un anunt?? e greu..stiu..

5 May 2012, 16:07:
shaggyyy la tine la tara acolo nu se stie de bun simt?? muta anuntul la bursa.

5 May 2012, 16:10:
tunderr se pare ca tu din asta triesti..din comertul cu piese pe net..din cate vad in topicurile tale..cumperi,vinzi..cam de toate.te sfatuiesc sa iti iei un servici.nu stiu care din noi este negustor de masini..din ce vad esti mare amator.nu vorbii fara sa stii...si inca odata nu mai deranja ca devii penibil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.