Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB]Dacia 1300 cu Supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dan supernova
Dupa cum scrie si in titlu ,schimb Dacia 1300 ,an 1982 ,stare buna de functionare ,multe piese noi pe ea ,impecabil din vedere tehnic ,masina a fost vopsita acu 2 ani ,la tinichigerie are probleme foarte mici ,la usi partea de jos are cateva locuri unde sa umflat vopseaua (pregatita prost ) in rest impecabil.
Itp valabil ,asigurare ,toate actele ok .

Doresc schimb cu dacia supernova stare buna de functionare .


Pret : 15 mil negociabil(pe masina mea ) + diferenta pentru supernova

donlucyan
salut ce diferenta ai fi dispus sa dai pt o supernova din 2002.am un prieten care zicea ca ar vrea sa o vanda .
dan supernova
salut donlucyan ,pai sa vad masina o poza cu ea si stabilim si pretu . Sa fim multumiti amandoi.
donlucyan
am vb cu el si a spus ca ar dao la schimb cu o dacie 1310 cu cu 1300 scz dar nu am inteles eu bine de la el.si daca ar dao la schimb ar vrea vreo 45-50 mil diferenta app culoarea este rosu bafta!
dan supernova
ok ,o poza cu masina ,mai multe detali despre ea ? km ,aer conditionat etc.. Rosie la fel ca cealalta a mea smile.gif
donlucyan
poi are in jur de vreo 70000km ,si are decat inchidere centralizata ,si este modelul comfort.
da este tot rosie ca a ta .
dan supernova
cautam una si cu a/c ...dar totusi daca masina arata si merge bine e ok si fara

1 Mar 2012, 21:22:
up ! 15 mil neg
tpv
Imi face cu ochiul masina ta, trimitem un pm cu ultimul pret pe care il vrei tu si detaliaza un pic starea tehnica a masini, ce probleme are, ce ar trebui inlocuit la ea .
nsmoga
la cati bani si cata munca ai bagat in ea, ma mir ca te induri sa o dai, sper sa ajunga la cineva care sa aiba macar la fel de multa grija de ea pe cat ai avut tu
dan supernova
tpv - pretu este negociabil la fata locului ...masina nu are probleme merge foarte mototr-cutie nu consuma ulei ,partea mecanica se prezinta bine nu troncane sta foarte bine pe sosea.singura problema pe care o are da nu este grava si nici suparatoare la ochi ,este ca sa unflat un pic vopsea ,cateva puncte la fetele de usi . ( cand am vopsit-o nu sa pregatit prea bn in zona aceea ) ,in rest itp valabil asigurare toate actele ok.

nsmoga-o sa imi para rau de ea ,dar asta e ,vreau sa trec la alta masina ..dar daca nu isi va gasi un nou proprietar va ramane tot la mn smile.gif
tpv
Ai pm.
dan supernova
Masina s-a scos de la vanzare ! Va ramane in continuare la mine
dan supernova
Va anunt ca masina este din nou de vanzare pret 15 mil negociabil la fata locului ,masina este in stare foarte buna ,toate actele la zi
Masina va pleca si cu piese de rezerva in stare foarte buna .
Motiv vanzare: Am achizitionat o noua masina ,fiind a 3 masina din familie .
Masina va sta mai mult asa ca mai vb o vand sa se bucure cineva de ea .
Primu venit ,primu servit.
Pret: 15 mil negociabil
Telefon: 0726.85.87.14
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.