Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Jante aliaj
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Miria
Ma intereseaza sa cumpar jante aliaj atat pentru un Logan Laureate cat si pentru un Renault Symbol 2006, deci R15 pentru Logan si R14 pentru Symbol.Ma intereseaza daca s-ar putea sa fie originale(Dacia-Renault) , nu ma intereseaza vreun model anume.Exclus zgariate, revopsite sau reparate.Astept oferele dvs aici sau pe pm.Multumesc!
Miria
Caut in continuare!
slider2
as avea eu o pereche de jante symbol originale ph4, dar sunt cu tot cu anvelope de vara aproape noi. daca este sa le dau, le dau doar cu anvelope.
Miria
Si la ce pret?
slider2
fa-mi o oferta.
Miria
Tu spune un pret si daca e ok discutam.Oricum m-ar interesa mai mult fara cauciucuri deoarece ale mele nu au nici 15 mii de km si sunt Bridgestone.
Astept un raspuns si niste poze cu ele.Merci!

Totodata va rog frumos cei ce veniti cu oferte , sa fie insotite de poze, totodata ma intereseaza fara cauciuc pentru Symbol,eu avand cauciucuri noi pe ea, insa la Logan putem discuta eventual janta plus cauciuc,masina avand inca aceleasi Kormorane cu care a venit din fabrica.Sunt deschis oricarei discutii si oferte.Nu ma grabesc si vreau o oferta buna atat pentru mine cat si pentru vanzator.
PS: Nu ma intereseaza jante lovite ,indoite ,zgariate,reparate Multumesc!
Miria
caut in continuare!
Miria
laugh.gif biggrin.gif astept ofertele dvs!
Miria
mellow.gif
amadi
am impresia ca tu nu vrei sa cumperi, ci doar sa sa existi la bursa!!! scuze ca ti-am citit topic-ul dar .... intelegi tu
Miria
N-am niciun motiv sa doresc sa exist la bursa, eu chiar vreau sa cumpar dar nu de tunning ci originale.Daca nu s-a ivit nicio oferta.......
Miria
Search
Miria
wink.gif smile.gif
Miria
Pacat pana la urma ma duc in targ la Vitan,daca nimeni nu se indura sa imi vanda niste jante ORIGINALE! Ramane valabil pana cand ma duc in targ!
Miria
cool.gif mellow.gif huh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.