Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR],statie cb portabila
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
georgebix
cumpar statie cb portabila de preferinta alan 42,dar poate sa fie si alt model , astept oferte (decente,preturile de la magazine le stiu)
Yan78
Intek H 520 Plus la cutie folosita 6 luni . Fa-mi tu o oferta si discutam ! smile.gif
Yan78
UP!
$$ilvviu
Cat oferi pe un Alan42?
georgebix
up
georgebix
nu e nimeni care nu mai are nevoie statie
neutrinovirgil
Salut am un storm turbo explorer cu puterea selectabila si toate accesoriile + antena clona de ML 145 Montreal M la pachet....
pt vizualizare anunt
http://forum.softpedia.com/index.php?showt...&st=36&start=36

anuntul nr 41 vb daca vrei..... pe mail (acolo ai datele mele de contact)eu aici nu pot da PM-uri
georgebix
neutrinovirgil ti am trimis mail
angel-boy
salut , storm turbo explorer , 369 ron transport postal inclus , o gasesti si pe okazii.
georgebix
up
angel-boy
nu te supara , dar toti care au scris aici cate ceva , nu le-ai zis nimic , si nici mie , da sau ba .

daca nu te intereseaza spune multumesc macar ca a stat omu de ti-a insirat aici oferta lui.

georgebix
imi cer scuze ca nu ti am raspun,la ceilalti am raspuns pe pm,a ta e cea mai ieftina dar imi pare ca lipseste incarcatorul de acumulatori si dupa cum ai scris si tu acolo orice proba test in constanta iar eu sunt din bucuresti si oricum astept pana maine sa vad daca mai apare ceva daca nu simbata o sa cumpar una din ele. ps:de insirat nu a insirat nimeni oferte sunt mai multe link-uri catre oferte multumesc
angel-boy
am inteles, ce imi lipseste mie este o mufa auto , si un cablu care intra direct in incarcatoru de acumulatori , calculat un cablu dinala ar costa 10 ron .


oricum produsul il gasesti pe okazii , e cea mai ieftine , user angelovidiu
georgebix
up
theo27
un http://comunicaliber.ro/storm-6storm-turbo...asic-p-479.html nou , cu garantie si sigiliu la 520ron?
georgebix
ai pm
georgebix
up wub.gif
Yan78
Singura statie portabila care sta foarte bine la capitolul receptie este Intek H 520 plus . Cautati pe net .
Acum depinde ce vrei sa faci cu ea . Plimbari in aer liber ?
georgebix
vreau sa o pot folosi si pe motocicleta si pe masina de servici cu care fac frecvent giurgiu si alexandria
georgebix
up
georgebix
up
K L U
Salut
Am eu un Alan 42(doar statia cu mufa de bricheta si cea de antena exterioara) la 350RON.
Se poate face si proba.
Tel: 0765.417.834
georgebix
vreau portabila,,,,,, daca gasesc suport separat vorbim
georgebix
up
Yan78
ai gasit pana la urma ?
georgebix
inca nu am gasit ceva ce sa imi convina (pret-accesorii)
Yan78
Accesoriile costa destul de mult , tie iti trebuie si un hands-free care , cu toate ca este ceva relativ simplu costa foarte mult sau nu se gaseste .
georgebix
up
georgebix
sad.gif
georgebix
up
georgebix
excl.gif
georgebix
mad.gif
CHYBRYT
uite vinde colegu asa ceva http://www.reno.ro/-VAND-statie-portabila-...42-t239413.html
georgebix
nu are decat statia,accesoriile mai costa inca 100 ron la bani astia o iau noua
georgebix
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.