Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]/[SCHIMB]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
vallyyy
Vand Ford Focus 2006 - motor 1.6 diesel - 110 cp
Import Germania- Primul proprietar in Romania (inscrisa in octombrie 2011)
Navigatie , ABS+ ESP
8 Airbaguri
Baterie + cauciucuri noi
2 chei ; carte service
Distributia schimbata+consumabile
153 000 km

Consum mixt 5.5l

Inmatriculata octombrie 2011
Accept variante mai ieftine(logan dci sau opel exclus renault) +diferenta
Pret pentru vanzare 5450 Euro negociabil


Masina se poate vedea in Pitesti
Nr. de telefon 0724 33 66 73
Bejenaru Ionut
Intreb si eu o chestie. De ce la schimburi se cer mai multi bani? Ca si eu daca as face schimb cu tine as pune un pret mai mare pe masina si iese tot un drac. Masina arata bine. un up de la mine daca se pune.
mihaiszabo
din cauza de bisnitar,ca altfel nu are nici-o logica,diferenta este pana la urma tot cea reala
f.marinescu
Din cauza ca scapi de corvoada de a vinde o masina mai veche sau mai proasta sau doar de asteptarea unui telefon urmat de vizionarea care nu duce intotdeauna la vanzare chiar daca pretul e super convenabil. Pierzi niste bani dar ramai cu o masina mai noua, straina si oricum mult mai sigura, lucru de luat in calcul pe soselele patriei noastre in care nenumaratele distrugeri materiale, raniri si crime auto sunt pedepsite maxim cu... suspendare !

Dar onest ar fi sa nu mai dai cartea de service pt ca oricum toate cele aduse au carte de service, pt ca vanzatorii completeaza carti in alb. Ele vin cu minim 250.000 dupa 3-4 ani sau mai putini km dar lovite.
vallyyy
Chestia cu pretul pentru schimb,e o adaptare a anuntului la piata(asa trec toti si d-aia o trecusem si eu),oricum am sters-o.Cat despre carte service se da pentru ca a primit-o cu masina,masina nu-mi apartine, ci este proprietatea varului meu,cu el se vorbeste la nr. de telefon postat mai sus,cu el se fac actele etc.
Masina e postata si pe autovit si aici am postat-o mai mult in speranta ca vrea cineva sa-si upgradeze masina(logan dci sau vreun opel).
vallyyy
up
vallyyy
up
vallyyy
up
vallyyy
up
padrefloryn
salut, schimbi cu opel astra g, 2002?
vallyyy
Frumoasa masina din pacate e prea mare motorul ....multa bafta ! Totusi nimeni cu vreun logan DCI pe aici ? (am rectificat pentru domnul Argon)
argon
Odata zici exclus Renault, acu intrebi de dci, hotaraste-te, si daca-ti iei dci ia de 1.9, ca alea de 1.5 sunt cele mai proaste diesel-uri posibile la o masina SH.
vallyyy
Up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.