Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Symbol Fidji 1.5 dCi, 2006
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Duyu
DE VÂNZARE RENAULT CLIO SYMBOL 1.5 dCi

- An fabricație: 03.2006;
- Rulaj: 98000 km;
- Cilindree/Putere: 1496 cmc/65CP;
- Combustibil: Motorină;
- Consum extraurban: 4-4,5l/100 km; urban: 6-6,5 l/100 km;
- Dotări: ABS, geamuri electrice față, oglinzi încălzite, aer condiționat, închidere centralizată, 2 airbag-uri, radio-CD cu comenzi pe volan, servo direcție, proiectoare ceață, folie autorizată Llumar față/spate, carte service, bandouri vopsite în culoarea caroseriei.

- Mașina se află într-o stare foarte bună atât din punct de vedere tehnic cât și optic. Reviziile s-au efectuat din 10.000 în 10.000 km.

- UNIC PROPRIETAR: Mașina a fost cumpărată de la reprezentanță în martie 2006, prețul acesteia de nouă fiind de ~10.500 euro;

- Mașină de nefumător: În interiorul mașinii nu s-a fumat niciodată.

- Tapițeria scaunelor este în stare excelentă, mașina având huse încă de la cumpărare.

- Mașina se vinde echipată cu anvelope de iarnă Vredestein Snowtrac 3, rulate aprox. 8000 km.


PREȚ : 3599 E usor negociabil

Pentru mai multe detalii si poze puteti accesa jurnalul de bord făcând click aici.

TEL.: 0725.65.33.15 - Cristi

Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif

Menționez că distribuția a fost schimbată la ~67.300 km la sfârșitul lui august 2010. Atașez și o poză cu factura pentru kit-ul de distribuție și cel de accesorii (cumpărate de la reprezentanță Renault - Meridian Vest).
Duyu
Up! up.gif
diesel_power
Gata? te-ai plictisit de ea? dupa ce i-ai facut atatea imbunatatiri. Arata intr-un mare fel, ma uimeste compartimentul motor cat de curat e tongue.gif.

Succes la vanzare!
Duyu
@diesel_power Multumesc pentru aprecieri! Nu este vorba ca m-am plictisit de ea, doar ca am cumparat alta iar Symbol-ul momentan sta pe dreapta. tongue.gif

Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
Up! up.gif
Duyu
S-a vandut! tongue.gif


Multumesc! Se poate inchide! wink.gif
pustiull
salut tu stai prin lacul-tei nu?
ti-am vazut masina de cateva ori
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.