Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante aliaj 16" Renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
crinubuzatu
Vând jante aliaj Renault, model Aries cu următoarele caracteristici: 6 1/2 J x 16CH ET50 PCD 4x100, echipate cu anvelope Goodyear 205/55/R16, la prețul de 280 Euro.
Jantele provin de pe Renault Laguna 1 ph 2 și nu sunt lovite, ciobite, cu zgârietruri sau roluite. Sunt echipate cu anvelope allseason Goodyear Eagle Vector EV-2 care consider că mai pot fi folosite cel puțin un an.
suedezzu
Salut, poti sa pui poze cu jantele te rog. multumesc!
crinubuzatu
Ciao.
O să pun o poză cu modelul de jantă și cât pot de repede o să postez poze și cu jantele mele.

15 Mar 2012, 15:28:
Pozele promise.
hellcat
QUOTE(crinubuzatu @ 14 Mar 2012, 18:20)
Jantele  nu sunt lovite, ciobite, cu zgârietruri
*


Sigur n-ai gresit pozele?

aleksanders
in poza 4 l-a durut pana si pe cauciuc biggrin.gif
crinubuzatu
Scuze, am uitat sa specific, jantele nu sunt noi sunt second hand.
Dacă s-au văzut jante mai vechi de 1-3 ani, rulate in Romania, fără astfel de ”semne” mă bucur (jantele sun pe mșină din anul 1999 până în prezent, deci totuși au cel puțin 12 ani).

Într-adevăr, ce se vede pe janta dreapta-față este urma anvelopei și nu ciobitură (in dreptul petei se vede și o mică gâlmă a anvelopei, deh drumurile RepublicIi). Celelalte semne care se văd sunt ceva pete și nicidecum lovituri, ciobituri sau zgârieturi.
crinubuzatu
Accept și schimb cu jante Renault 15" cu următoarele caracteristici 6 1/2 J x 15CH ET50 PCD 4x100, plus diferența.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.