Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] VW Passat-2006
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
vlad_laguna
Salut,

Datorita faptului ca din luna mai o sa ma mut cu serviciul din tara pentru 2-3 ani, nu voi mai avea nevoie de masina pe care am achizitionat-o anul trecut in ianuarie.
Este vorba de un VW Passat, 2.0 TDI, 103 KW (140 CP), an 2006, acum are 125.xxx km, geamuri/oglinzi electrice, cruise control, servodirectie, ESP+ABS (probabil si alte sisteme, dar nu stiu cum se numesc la VAG, sau ce fac), clima dual-zone, scaune fata incalzite, scaun sofer reglabil electric, oglinda interioara heliomata, xenon.
Masina am luat-o pentru mine, nu sa fac bisnita, dar, dupa cum am spus mai devreme, trebuie sa plec cu munca pt 2-3 ani si nu am ce face cu masina aici. Ma-r interesa si un schimb cu o masina mai mica+diferenta. Masina mai mica va fi folosita de sotie, Passatul e prea mare pentru ea.

Cateva cuvinte despre masina: am fost multumit de ea,singurele puncte negative (foarte negative) sunt injectoarele. Pana acum am reconditionat 2. Se ard, si trebuie refacuta o izolatie. Mecanic nu se strica.

In rest, am facut schimbul de ulei si filtre la fiecare 10-12.000 km, placute de frana schimbate. Cam astea ar fi interventiile care s-au facut la masina timp de un an.

Pentru cine vrea sa o cumpere, pretul este de 9000 euro negociabil. Accept si schimburi cu masini mai mici, dupa 2004, benzinare.

Relatii aici pe forum sau la 0743.456.740---Vlad
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
lupascuiulian
mai multe poze ti-ar spori sansele la vanzare (poze si cu interiorul) . up
vlad_laguna
up
speedman
Ce diferenta solicitati pentru un eventual schimb cu un megane sedan (in cazul in care va intereseaza o astfel de masina).
multumesc.
vlad_laguna
up
vlad_laguna
up
speedman
Ati primit mail ul meu?
Un raspuns era asa dificil?
Bafta la vanzare....!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.