Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DEZMEMBREZ DACIA NOVA GT 98
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
By Kyo
VREAU SA DAU MASINA LA REMAT INAINTE S-A O DAU INCERC SA MAI VAND CE SO POATE DIN EA NU ESTE LOVITA ,BORDUL ESTE IN STARE FOARTE BUNA, FETE DE USI , OGLINZI , BARI .FARURI ETC. ASTEPT OFERTE
b 45 bwy
ce fel de rosu scrie ca e in talon?daca e ca a mea as vrea aripa si haionul ca la mn sunt vopsite alta culoare si arata urat .
dumas
presurile de noroi in ce stare sunt??daca nu sunt rupte zi mi un pret pentru toate 4 vad ca ai si pe fata si pe spate
daniellu
Sunt poze noi? Asa arata masina asta acum? La rabla o dai ptr. tichet?
By Kyo
QUOTE(b 45 bwy @ 16 Mar 2012, 23:22)
ce fel de rosu scrie ca  e in talon?daca e ca a mea as vrea  aripa si haionul ca la mn sunt vopsite alta culoare si arata urat .
*




e talonul vechi si in asta nu schie o sa caut maine cartea masini poate scrie acolo,este vopsea cea originala din fabrica nu a fost vopsita deloc pana acum.totul este original nu am schimbat nimic de pe ea.

QUOTE(dumas @ 17 Mar 2012, 08:26)
presurile de noroi in ce stare sunt??daca nu sunt rupte zi mi un pret pentru toate 4 vad ca ai si pe fata si pe spate
*



presurile sunt rupte nu cred ca te poti folosi de ele sad.gif
am altele clasice daca te intereseara nu sunt asa cu model daca te intereseaza.



QUOTE(Lupan Daniel @ 17 Mar 2012, 13:48)
Sunt poze noi? Asa arata masina asta acum? La rabla o dai ptr. tichet?
*




sunt facute recent.vreau sa imi cumpar ceva nou si am nevoie de tichete.pot sa iti trimit mai multe poze daca te intereseaza sau poti sa vii sa o vezii.
Cioby92
Arata prea bine pt REMAT masina asta sad.gif, daca as fi avut o rabla, ti-as fi dat la schimb un tichet icon_mrgreen.gif ... sa nu fiu off... sunt interesat de volan si vasul de expansiune.
ghitza
blocu de lumini(maneta )ce pret ?
Simion1984
un pret pentru butucul de la usa dreapta si cheia pentru el , suportul de casetofon ,mersi
payty
un pret pt delcou?
iulianwizard
as vrea si eu aripa dreapta fata, sper ca nu e aceeasi aripa pe care o vrea colegul b 45 bwy. un pret pt aripa te rog....
By Kyo
QUOTE(Cioby92 @ 19 Mar 2012, 03:33)
Arata prea bine pt REMAT masina asta sad.gif, daca as fi avut o rabla, ti-as fi dat la schimb un tichet  icon_mrgreen.gif ... sa nu fiu off... sunt interesat de volan si vasul de expansiune.
*



arata bine masina dar la motor are probleme trebuie sa mai bagi bani ca sa poti sa mergi cu ea,volanul este in stare buna dar vasl de expansiune nu cred ca te poti folosi de el.

QUOTE(ghitza @ 19 Mar 2012, 13:12)
blocu de lumini(maneta )ce pret ?
*



30 Lei

QUOTE(Simion1984 @ 19 Mar 2012, 15:25)
un pret pentru butucul de la usa dreapta  si cheia pentru el , suportul de casetofon ,mersi
*



butucul nu merge am inchidere centralizata la masina si suportul de casetofon este crapat intrun colt.

QUOTE(payty @ 19 Mar 2012, 16:29)
un pret pt delcou?
*



50 LEI

QUOTE(iulianwizard @ 19 Mar 2012, 16:41)
as vrea si eu aripa dreapta fata, sper ca nu e aceeasi aripa pe care o vrea colegul b 45 bwy. un pret pt aripa te rog....
*



aripa pe dreapta am vanduto azi sad.gif
bugss1982
un pret pentru bord si aeroterma?? si pentru raditor cu electroventilator si tremocupla. multumesc.
By Kyo
QUOTE(bugss1982 @ 20 Mar 2012, 15:52)
un pret pentru bord si aeroterma?? si pentru  raditor cu electroventilator si tremocupla. multumesc.
*



250 bordul complet + ceasurile si aeroterma 50 lei. radiatorul este spart.
mixyourmind
salut, un preț pentru 2 jante, eventual anvelope dacă sunt în stare bună ?
turturel
aparatorile de noroi. toate 4. le vreau eu!!!! da te rog un bip la 0764 651 369. stima
By Kyo
QUOTE(mixyourmind @ 21 Mar 2012, 08:15)
salut, un preț pentru 2 jante, eventual anvelope dacă sunt în stare bună ?
*



salut pot sa dau doar o janta cu cauciucul in stare buna 100 lei
amadi
salut. cat vrei pe parbriz?
G I M
Ce proiectoare are?
CT-03-JTR
Salut ma intereseaza consola centrala si suportul casetofon.Lasa-mi te rog si un nr de telefon ne putem intalni ca tot in constanta stau si eu.
By Kyo
QUOTE(amadi @ 21 Mar 2012, 23:06)
salut. cat vrei pe parbriz?
*


esteciobit nu cred ca o sa iti convina

QUOTE(G I M @ 21 Mar 2012, 23:07)
Ce proiectoare are?
*



SUNT UNELE CUMPARATE DE MINE dar cel din dreapta are geamul ciobit.

QUOTE(CT-03-JTR @ 22 Mar 2012, 03:00)
Salut ma intereseaza consola centrala si suportul casetofon.Lasa-mi te rog si un nr de telefon ne putem intalni ca tot in constanta stau si eu.
*



ssalut stiu te am mai vazut prin cta,consola centrala este in stare buna suportul de casetofon este lipit intrun colt 100 lei tot
CT-03-JTR
Scuze dar le dai enorm de scump,am gasit aici la cineva si mi le-a trimis cu 30 lei tot.
ghitza
Recomand cu incredere ,user serios ,am luat de la el blocu de lumini,mss
By Kyo
QUOTE(CT-03-JTR @ 25 Mar 2012, 20:27)
Scuze dar le dai enorm de scump,am gasit aici la cineva si mi le-a trimis cu 30 lei tot.
*



la ce te referi cand zici consola centrala scrumiera bricheta , consola de aer cu totul sau doar plasticul ?
melomanuu
rama de la ceasuri cu ct o dai??
By Kyo
QUOTE(melomanuu @ 28 Mar 2012, 22:08)
rama de la ceasuri cu ct o dai??
*


15 lei
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.