Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Piese de pe Dacia Break
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lisandru
Vand urmatoarele piese si accesorii pentru dacia (piesele provin de pe masina din filmulet a carui eu sunt propietar dar din cauza unor defectiuni dezastruoase a trebuit sa fie dezmembrata):
  • Radiator aluminiu cumparat in primavara trecuta la 50 ron
  • Volan sport micut - 60 ron
  • 2 alternatoare(functioneaza perfect) - 30 ron(fiecare)
  • Delcoul gata de pus pe masina cu totul schimbat in el(platina si toate din inauntru sunt noi) si fise de urziceni - 40ron
  • Claxon -5 ron + pompa benzina 15 ron + rulmenti 2 mari si unul mic - 10 ron toti + pompita pentru stropitori - 5 ron
  • Electromotor aproape nou dupa cum se vede si in poza - 80 ron + bobina 20 ron
  • Toba sport inox perfect adaptata pentru dacie + suportu de prindere ca cel original - 100 ron
Toba se aude asa:

Toba inox dacia break sunet pe youtube
radu m
salut!
sunt din slatina
dezmembrezi masina? sunt interesat de ceva piese:
antena
bandurile acelea unde vin pe muchia plafonului
carenaje daca exista
brat stergator luneta
si toba
lisandru
QUOTE(radu m @ 19 Mar 2012, 23:17)
salut!
sunt din slatina
dezmembrezi masina? sunt interesat de ceva piese:
antena
bandurile acelea unde vin pe muchia plafonului
carenaje daca exista
brat stergator luneta
si toba
*



salut,
Din pacate masina am dato cu totul la cineva tot ce am mai oprit sunt cele prezentate .
Referitor la toba eu tio pot aduce sambata (in timpul saptamanii sunt la fac) sa o vezi si sa o cumperi . Daca esti hotarat dami de veste la telefon: 0731398956 sau pe email: lisandru06 .
lisandru
Mai sunt valabile:

Volan sport micut - 60 ron
2 alternatoare(functioneaza perfect) - 30 ron(fiecare)
Delcoul gata de pus pe masina cu totul schimbat in el(platina si toate din inauntru sunt noi) si fise de urziceni - 40ron
Claxon -5 ron + pompa benzina 15 ron + rulmenti 2 mari si unul mic - 10 ron toti + pompita pentru stropitori - 5 ron
Bobina 20 ron
Toba sport inox perfect adaptata pentru dacie + suportu de prindere ca cel original - 100 ron
lisandru
Mai este valabil doar: Volan sport micut - 60 ron
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.