Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] LOGAN 1,4 BENZINA 112000 KM.REALI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
DORTMUND
Vand Logan an 2005, kilometri reali(accept orice test) 112.000, este varianta cu aer conditionat(verificat si incarcat cu freon anual la Darius), geamuri electrice fata, oglinzi electrice, proiectoare, servodirectie,2 airbaguri frontale.

Pe langa cele 4 cauciucuri foarte bune de vara mai vine cu 2 de iarna, in stare foarte buna si ele.

Are inchidere centralizata, in decembrie i/am schimbat pivotii si capetele de bara, i/am reglat sabotii si frana de mana, i/am inlocuit motorasul de ralanti, termostatul, antigelul, lichidul de frana si i/am reglat frana de mana.

A luat ITPul in martie fara nici o interventie, din prima, fiind valabil pana in martie 2014.

Este rosu, cand vine sotia cu el de la Craiova, ii fac poze si le uploadez imediat.

Ea intra in CIC cu al doilea bebe si nu va mai conduce, eu vreau o Berlina avand nevoie de masina. dar mai ales de bani pentru a ne termina casuta si alte datorii, acesta e motivul vanzarii.

PRETUL ESTE FIX 2200 EURO.

Am si anunt de cumparare a unei berline in continuare valabil, deci pot sa/l schimb cu o alta Dacie, dar am nevoie de o diferenta de minim 1500 Euro.

Puteti sa/mi trimiteti detaliilegate de masina aici sau pe mail, cu poze la

trabantus1972@yahoo.com
[U]

O zi buna tuturor!!! smile.gif

<span class='edit'>19 Mar 2012, 19:01:</span>
Rugaminte mare: dat fiind cei doi copii, dintre care unul sugar, sunati/ma, va rog, doar pe mobil si LASATI/MI SMS sau pe privat daca nu raspund, ori sunt in vreo sedinta, ori jos la boxa unde debarasez si nu prea e semnal.

Telefonul meu este 0728 594 729

MULTUMESC PENTRU INTELEGERE!!!
stef88
Buna ziua,

As dori niste poze cu masina daca mai e valabil anuntul.
DORTMUND
Maine am sa urc poze, am doar poze din concedii si diverse iesiri, in care accentul e pus pe peisaj si mai putin pe Loganel, maine insa curiozitatea va va fi satisfacuta... tongue.gif

Am primit 2 variante de schimb cu Berline, sper sa se concretizeze una din ele!

20 Mar 2012, 20:30:
O voi schimba cu o Berlina din 2002 si o diferenta de 1300 Euro, maine dimineata urmeaza sa facem tranzactia.


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.