Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Caroserie 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
lord_nosferatus
Buna ziua
Am gasit azi in dezmembrari o caroserie de dacia1310 bord CN arata grozav
as vrea sa o iau pt batranica mea, pt ca a mea e dusa rau pe sub ea
omu de acolo mia crerut 200ron pe ea adica fara usi , capota si coloana cu seria
maine vreau sa merg sa negociez cu el sa vad cu cat mio da pe toata adica cu usi capota punte spate si partea fata dar fara motor cutie si interioare.
Cam la ce suma ziceti voi ca sar merita sa o iau
Multumesc?
GL 01 NJL
Stii care-i interesul tau nu? Sa scoti un pret cat mai mic. biggrin.gif
Ovidiu__91
Buna Ziua!Stie cineva de unde pot sa fac rost de urmatoarele piese pentru Dacia 1310 din anul 1986:
-Capota
-Pedalier
-Semilonjeron dreapta
-Contraprag stanga
-Prag stanga
-Contraprag dreapta
-prag dreapta
-pasaj aripa spate dreapta
-pasaj mic dreapta
-oala
-coltar portbagaj dreapta+stanga
-pasaj aripa spate stanga
-pasaj mic stanga

M-ar interesa fie noi fie la second hand.Multumesc!
ph88dmc
salutare baieti caut si eu o caroserie de dacie de prin 98 ma poate ajuta si pe mine cineva , pe mine ma intereseaza doar caroseria cu podu pedalier .. va multumesc mult
WGX
Salutare baieti si fete smile.gif.Are cineva o idee pe unde mai gasesc o caroserie de break de dupa 96 incoace?Poate fi fara usi, capota,hayon.....doar carcasa.
DJ_Boss
Salutare.Caut si eu o caroserie buna pt o dacie 1310 TLX.Credeti ca mai exista sperante sa gasesc asa ceva?
DACIOTUL_97
QUOTE(DJ_Boss @ 18 Nov 2014, 16:06)
Salutare.Caut si eu o caroserie buna pt o dacie 1310 TLX.Credeti ca mai exista sperante sa gasesc asa ceva?
*



Noua nu mai exista.Chiar si la remat sunt greu de gasit,deoarece cam tot a fost ras de pe fata pamantului.
dacia_gpg
QUOTE(DJ_Boss @ 18 Nov 2014, 17:06)
Salutare.Caut si eu o caroserie buna pt o dacie 1310 TLX.Credeti ca mai exista sperante sa gasesc asa ceva?
*


este una noua la 2500 pe tocmai!
DACIOTUL_97
QUOTE(dacia_gpg @ 19 Nov 2014, 19:58)
este una noua la 2500 pe tocmai!
*



Aia este caroserie de CN,nu de TLX !
iulica89
Cumperi contra-aripi si masca fata eventual din dezmembrari si gata. Mai nasol cu seria...
adrianmera
Buna ziua, Am o intrebare, stie careva cum se numeste acel ciocan cu care poti sa bati seria la oala la o dacia papuc? Va multumesc icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
nikuniku
poansoane
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.