Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] octavia vRS
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
renaultforever
Masina e din 2002,1.8t,180 cp,clima,trapa electrica,scaune incalzite,xenon fabrica,piele,senzori parcare fabrica,167.000 km.,cotiera fata spate,pilot automat,comp. bord etc..

Masina e galbena. nu a facut taxi,cred ca e evident..
DISTRIBUTIE,toate lichidele(servo frana etc..),curea accesorii+intinzator,telescoape,discuri fata,bujii ngk iridium,toate schimbate la 156.000.jante pe 17 santa monica.

A fost vopsita saptamana trecuta. Tehnic,interior,exterior impecabila.
Schimb cu MEGANE an minim 2005 cu clima si nemodificat. Nu vreau motor de 1.4.Imi trebuie o masina mai inalta. Masina o evaluez pe la 5500 de euro. Nu ofer diferenta.As vrea o masina de aceiasi valoare.
Contact pe mail marius.yanus@gmail.com sau pe pm.


Doar pentru cunoscatori.
angel-boy
niciodata nu am inteles " doar pentru cunoscatori " , dar ce restu sunt prosti ?

fenomenal
Bejenaru Ionut
Eu cunosc doar rs de la octavia 2. Deci pe asta nu o pot cumara nu?
@angel-boy nu te baga daca nu cunosti da? biggrin.gif





P.S. Prietene sterge ultimele 3 cuvinte ca nu te vad bine pe urma.
angel-boy
@ionut ,

- tu sau eu cand ei prima masina nu stii nimic , dupa afli , te interesezi , devi mai cunoscator , dar chestia asta " doar pentru cunoscator " , deci trebuie sa devii cineva , ca sa poti sa ai masina aia , ceva genu !
- nu are rost sa umplem topicu omului cu pareri ,dar nu e normal , oricine poate sa cumpere ce vrea, nu doar cunoscatori !
C a t a l i n
Vânzătorule, mergi înapoi la fabrică și spune-le angajaților că, în 2002, au uitat să-ți monteze spălătoarele farurilor cu xenon.
renaultforever
Am scris " Doar pentru cunoscatori",pentru ca sunt satul de cei care intreaba ca prostii cat consuma sau daca a facut taxi..
Adica,clar nu o s-o cumpere unu care prima data ma intreaba chestiile de mai sus.smile.gif
Spalatoarele de far le-am dat jos pentru ca erau hidos de mari si urate. Masina are xenon de fabrica.
alinushy
de ce revopsita?
C a t a l i n
...in galben?
pishky
butonu de avarie si octavia sub el mi se pare genial (ca pozitionare a butonului si siglei)
renaultforever
Masina a fost galbena din fabrica. A fost revopsita pentru ca avea zgarieturi pe ici pe colo..
mariusd4
Schimbi cu Megane Hatchback sau Sedan ? Intreb pentru ca pe alt forum de profil schimbai cu Logan. Stima
lupascuiulian
cat a costat vopsitul si unde ...up
renaultforever
Imi trebuie o masina mai inalta. Intr-adevar pe alt forum am pus anunt pentru un eventual schimb cu un logan.
A fost vopsita la un service foarte bun. Se vede si in poze ca e in cuptor masina.
M-a costat 3500 de roni fara factura..se intelege.
As prefera un megane sedan.
renaultforever
up.
4x4
QUOTE(renaultforever @ 26 Mar 2012, 09:13)
Masina a fost galbena din fabrica. A fost revopsita pentru ca avea zgarieturi pe ici pe colo..
*



Am vazut cu o saptamana, doua in urma o skoda galbena cu kit vrs lovita in podul ros. Nu erai tu acela? Poti pune poze cu compartimentul motor.
renaultforever
Aaa..ala e un prieten. Razvan il cheama. Are o skoda asemanatoare,doar ca e diesel si nu RS. Eu nu stau in Iasi.
Mai fac maine poze cu compartimentul motor.
renaultforever
up. schimb si cu scenic.
renaultforever
schimb!!! smile.gif impecabila.
tpv
Cati propietari are masina ?
renaultforever
sunt al treilea.

1 Apr 2012, 08:08:
Am avut oferte gen "Logan 2005+500 de euro laugh.gif ". Loganuri bineinteles cu neoane albastre,eleroane din bazar,"cip motor",etc.. Numa pustani de 20 de ani cu masini demne de locul 1 la kitsch tuning.
Toti isi supraevalueaza masina.Pai daca un logan din 2005 face 4500..atunci bine..
S-o vand, m-am gandit. Da,pe bani e mai greu in ziua de azi sa vinzi ceva.
Asa,la schimb,e mai echitabila treaba.
Si meganul e muuult mai inalt decat skoda mea si pot intra pe terenuri mai accidentate.
Si,adevarat..sunt putini cunoscatori(adica cei care nu ma intreaba daca a facut taxi smile.gif )...
E o masina de duminica. Nu e de carat porcu si soacra de la tara. smile.gif.
COSMIN-uau
si sa o vinzi cam la ce pret te-ai gandit as fi interesat ,bine daca ai putea sa o rezervi pana prin mai
renaultforever
5000 fix la cash. smile.gif sau 4999(pret psihologic).
renaultforever
schimb! si cu clio.smile.gif
vyalli
din ce an sa fie masina?
renaultforever
Pai...nu stiu. Cumva sa iesim la o valoare apropiata. Depinde de echipare,motor.
renaultforever
schimb! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.