Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane 1.6 16v 110 CP 2007
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Master4mariners
Vand Renault Megane Confort Expression 1.6 16 v 110 CP . Masina fabricata in Oct 2006 , inmatriculata in 04 Inauarie 2007 . Are 88600 km in bord , motorul este impecabil , tinuta in garaj , esta masina de navigator . Nu mai repet alte detalii , am mai postat de 3 ori dar din nu stiu ce motiv mi-a fost sters topicul de cateva ori . Masina a fost avariata recent de o cadere de zapada , iar pt alte detalii va rog PM sau mail . Datele de contact sunt :
Mess : master4mariners
Tel : 0722 66 75 99

Pret : 2500 Euro

<span class='edit'>26 Mar 2012, 14:28:</span>
Si alte cateva poze...

26 Mar 2012, 14:30:
Si ultimele poze facute acum cateva zile , sa se vada mai clar
speedman
pune si tu fotografii amanuntite cu partea avariata, crezi ca intereseaza pe cineva husele care le ai pe scaune...
cine o cumpara banuiesc ca o va repara....ar bate cineva drumul pana la Galati pt 1 fotografie in care se vede partea avariata?
bafta la vanzare!
Master4mariners
O sa incerc sa mai fac , desi au mai fost , este a doua oara cand mi se sterge postul , au fost si poze imediat dupa incident , insa merge greu sa le incarc si le-am pus pe cele mai repente . Merci de mesaj . Sa stii ca nu e neaparat sa o refaca , am un cumparator care insa cred ca o va dezmembra . Probabil se fac mai multi bani asa . Numai bine .
CrysMM
Da, dezmembrata se pot face mai multi bani, mai ales ca are fata si portierele intacte.

Ce ghinion ai avut. Macar asigurare CASCO aveai?
Master4mariners
Nu mai avea CASCO de 2 luni . Sunt navigator si trebuia sa plec din tara la doua zile dupa data incident daca nu anulam tot . Eu am comandat alta masina si sunt nevoit sa o vand pe asta asa cum este .

26 Mar 2012, 22:20:
Masina vanduta lui CristianMegane2 , se poate inchide .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.