Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DACIA 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cosm!n
De vanzare dacia 1310 , an 1999 , 60k km reali , 5 trepte, sunt al 2-lea propietar , primul fiind o ruda deci km sunt cat se poate de reali, se afla la mine de 5 ani

Masina este in stare cat mai originala, nu am pus pe ea decat 2 boxe ovale pe spate +cd-player , ITP valabil pana in noiembrie 2012
Se afla in stare buna de functionare
Pret 4000 lei NEGOCIABIL
TELEFON 0727278571
cosm!n
up
3500 lei neg , sau schimb cu altceva cu diferenta de pana in 4k euro din partea mea.
cosm!n
up
cosm!n
up , la fel de negociabil
cosm!n
up
phara
din ce oras?
cosm!n
salut
Se poate vedea in Bucuresti
cosm!n
up
cosm!n
up

3000 lei , putin negociabil
cosm!n
inca valabil
mstaniloiu
Buna ziua,

Ce s-a intamplat cu bara fata ? Vad ca este pentru model CN3 (adica pana in 1998)
cosm!n
salut
partea din stanga fata este putin indoita in urma loviri unei caine la ceva viteza
bara este originala , bara care sa pus pe modele pe carburatie , abia dupa 2000 sa trecut la bara dintr-o bucata odata cu trecerea la injectie

pretul este putin negociabil deoarece se cunosc preturile cu care se vand tichetele de remat , iar asta nu e masina de remat
anuntul este pus numai aici pe forum intrucat doresc sa o las cuiva care se va mai folosi de ia ceva timp , in caz contrar ramane la mine pana la urmatoarea campanie remat , nui graba...
cosm!n
up
Cabasse_tronic
bara dintr-o bucata sa montat din august 1999 .
cosm!n
up
cosm!n
up
cosm!n
up
2500 lei
comy_nsl
colegu ,salut...o poza cu interiorul?motor....
cosm!n
salut
maine pe zi sper sa am timp sa fac si cu motoru
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.