Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Laguna 3 1,5 dCi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
CrisLagunaFun
Renault Laguna III, 1,5 dCi, inscris PF, unic proprietar
An fabricatie martie 2008, 165.000 Km. absolut reali, verificabili in reteau RENAULT, carte service.
Motorina, 1461 cm3, 110 CP, Euro 4, 6 viteze, gri Platina metalizat,
Dotari: ABS, ESP, ASR, AFU, EBD, servodirectie asistata electronic, computer de bord, frana de mana automata electrica, asistenta electronica la schimbarea vitezelor, sistem audio Cabasse, comenzi la volan, tempomat si limitator de viteza, 6 airbaguri, dublu climatronic, oglinzi electrice, degivrabile fotosensibile si pliabile electric, imobilizator, geamuri electrice cu confort, volan piele reglabil inaltime-adincime, parbriz heliomat, proiectoare ceata, functie "follow me home" senzori de ploaie, lumina, senzori parcare, cotiera multifunctionala fata+spate, torpedou refrigerat, pachet lumini ambientale.
Distributia schimbata la revizie la 160.000 Km inclusiv kit accesorii si pompa de apa. Servisare doar la reprezentanta Renault.

Pret : 8150 € neg.
Informatii email eucrilit@yahoo.com sau PM

[attachmentid=1627799393] [attachmentid=1627799394] [attachmentid=1627799395] [attachmentid=1627799396] [attachmentid=1627799397] [attachmentid=1627799398] [attachmentid=1627799399] [attachmentid=1627799400] [attachmentid=1627799401] [attachmentid=1627799402]
scorpionul
Salut. Un schimb plus diferenta din partea mea? Pe a mea o poti vedea, este Laguna 2 din 2004 din topicul "Vind Laguna impecabila 2004".
Stima.
CrisLagunaFun
In principiu doresc sa o vand, dar in functie de diferenta oferita iau in calcul si un posibil schimb.
Toate bune !
scorpionul
Scuze. Citeva detalii se poate? Cumparata din Romania? Daca nu, esti primul pe carte? De cind este adusa? Chestii d-astea. Multumesc.
CrisLagunaFun
Masina este cumparata din Franta in septembrie 2011. pe factura este scris nr de Km cu care s-a vandut masina, respectiv 160000. ultima revizie in Franta a fost facuta in iulie 2011 la 151000Km. la 160000 cand am adus-o am schimbat distributia cu pompa de apa si cu kit de accesorii.
Sunt unicul proprietar in CI romaneasca. Masina are vopsea originala si nu a suferit accidente. Km se pot verifica dupa cartea service si dupa istoricul de la reprezentanta Renault care corespund 100%. In Romania masina a circulat aprox 4500 Km.
Motivul vanzarii daca intereseaza este faptul ca am luat alta masina, tot Laguna, tot 1,5 dCi dar din 2010 octombrie.
Cam astea sunt detaliile. daca te intereseaza si altceva te rog sa-mi spui.
Toate bune!
scorpionul
Multumesc. Daca masina nu are nici o problema, Laguna 2 a mea plus un 2800 diferenta ar fi bine?
CrisLagunaFun
Imi pare rau, dar nu pot accepta oferta ta! La oferta propusa eu ar trebui sa vand masina ta cu 5200 Euro, ca sa am o pierdere cat mai mica la Laguna 3.
Cu acest pret nu prea cred ca voi reusi sa o vand, desi vad ca pretul cerut de tine este 4500 euro. Asta inseamna sa dau Laguna 3 cu 7300 euro in varianta ca pot obtine 4500 euro pe masina ta. Acesta este motivul pt care nu agreez schimbul de masini, si prefer sa vand masina mea.
Ramane sa incerc sa vand Laguna 3, la un pret cat de cat aproape de adevar, dar in niciun caz la 7300 euro.
Multumesc oricum de oferta.
Toate bune si bafta la vanzare !
scorpionul
N-as vrea sa te superi. Zi tu te rog o suma, ca asa este normal, si discutam dupa aceea. M-am gindit ca mai lasi si tu pentru ca totusi sunt multi km pentru o masina din 2008.
Stima, incaodata nu as vrea sa te superi.Astept o suma .
CrisLagunaFun
Anunt valabil !
CrisLagunaFun
Sus !
CrisLagunaFun
Anunt valabil !
CrisLagunaFun
Valabil !
CrisLagunaFun
Anunt valabil !
CrisLagunaFun
Pret negociabil !
CrisLagunaFun
Anunt valabil !
CrisLagunaFun
Valabil !
CrisLagunaFun
Anunt valabil !
CrisLagunaFun
Valabil !
CrisLagunaFun
Negociabil !
CrisLagunaFun
Anunt valabil !
CrisLagunaFun
Valabil !
CrisLagunaFun
Anunt valabil !
CrisLagunaFun
Anunt valabil !
CrisLagunaFun
Valabil !
CrisLagunaFun
Anunt valabil !
CrisLagunaFun
Up !
CrisLagunaFun
Anunt valabil !
CrisLagunaFun
Valabil !
CrisLagunaFun
Anunt valabil !
Pret negociabil !
CrisLagunaFun
Valabil !
CrisLagunaFun
Anunt valabil !
CrisLagunaFun
Pret negociabil !
CrisLagunaFun
VANDUT !
Multumesc, se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.