[VAND] , SCHIMB...Cum scrie si titlul vand safrane 2,2 dt cu acte de franta inca valabile pana in iulie anu asta carte nebarata.... de ce se vinde??? simplu, nu prea mai am bani sa o inscriu la vecinii bulgari si nici sa o intretin cum merita asa o masina!!!

o sa pun si poze, dar acum dotari....clasic, 2 geamuri electrice, oglinzi electrice, inchidere p cheie, servo, turbo, abs...etc, interior impecabil...

schimbat cu facturi, cred ca l mai am, distributie, placute frana, lichide, etc.....

fara factura axa came, culbutori si tacheti-asta e si motivul pt care am luato p un pret bun deoarece nu prea mergea bine cu axa aproape rotunjita de vreme p pistonul 2... deasemenea a primit si o alta turbina second dar cu garantie de 6 luni, acuma chiar se simte fff bine cumtrage masina!!!

ar mai fi de facut compresorul de clima, asta ar avea rulmentii de facut, l-am scos de tot din circuit in iarna ca scartaia rau si am pus curea de aialalta scurta...
pe partea electrica e totul functiona, fiecare butonas..... de profesie sunt electrician auto...

am mai refacur personal alternatorul, a primit diode noi, alt motoras de spalat parbrizul...


cam astea ar fi, km are 327000 cat se poate de reali. cum am mai zis, o dau pt ca nu o mai pot intretine..... cer 1450 dar mai las dar in limita bunului simt, numai reparatii cred ca a primit in valoare de aproximativ 700 de euro. noul proprietar ar mai avea de schimbat rulmentii la compresorul de clima si din iule de rezolvat cu vecinii bulgari....ms de interes, astept oferte chiar si schimburi, cu laguna, sau modele mai ieftine dar deja inscrise.... http://renault.anunturi-auto.4tuning.ro/an...0-10903531.html

am pus aici un link cu anuntul sa nu mai introduc poze......