Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR][SCHIMB] fata bej radio cd
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
leulucian
Cumpar fata bej de radio cd fara mp3, sau schimb cu cea de neagra pe care o am la al meu pe masina.
taxi4you
salut.
gasesti in topicurile mele nr de tel.
daca doresti suna-ma,te pot ajuta.
bafta si o zi buna!
leulucian
up
taxi4you
ROG ADMINISTRATORII acestui FORUM sa inchida acest topic fara rost.
M-am oferit sa-i fac cadou ce are necesar,cu rugamintea sa ma sune,dupa cum observati in postarea mea anterioara in topic si....SURPRIZA...nu m-a sunat,dar vine si pune UP! white_flag.gif
ce sa inteleg??? huh.gif
cred ca mai vrea si niste bani pentru a putea primi ce ii trebuie...ce zici iti expediez si 100 lei???!!! biggrin.gif
Dupa comportamentul tau cu acest up,reiese ca m-ai sunat si nu ne-am inteles...puteai macar sa spui un motiv pt care nu m-ai sunat...eu am vorbit singur aici biggrin.gif
sau in cel mai rau caz sa spui si tu MULTUMESC pt ajutor...este greu sa spui multumesc,mai vrei si sa te ajute cineva...
bafta si o zi buna!
leulucian
Nu poate deduce nimeni ca te-ai oferit sa imi faci cadou piesa cautata, am vazut ca pana si numarut tau de telefon ti-a fost lene sa-l tastezi, a trebuit sa-l caut eu, oricum nu era o problema asta, dar vad ca acum ai avut rabdare sa-mi faci morala si sa tastezi un pomelnic. Sau poate prima data nu ai avut timp ? Nici eu nu am avut timp. Dar ma opresc aici. Multumesc ca te-ai oferit ( nu sunt ironic, doar am mai mult timp sa scriu ), dar retine, ai zis ca daca ma intereseaza sa te sun, atat.

Bafta si o zi buna si tie!


13 Apr 2012, 21:35:
pana la urma am vorbit si ne-am inteles foarte bine chiar nesperat de bine. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.