Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]LAGUNA 3 1,5 DCI CA NOUA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
SAVAGE
Reviziile au fost facute conform cartii de intretinere,distributie schimbata la 150.000 la reprezentanta, nu are nici cea mai mica problema.
Istoric disponibil ,verificabil in reteaua Renault.
Anvelope noi,urmatoarea revizie 30.03.2013 sau peste 25.000Km.

Este varianta Privillege, bixenon,tapiterie plus,bluetooth,comenzi volan,cruise control,parasolare, clima inclusiv ptr locurile din spate,spalator automat faruri,lumini automate,senzor ploaie..etc...unic proprietar inmatriculata in decembrie 2010, itp ,asigurare valabile pana in decembrie 2012.
Pretul este 8125 € putin negociabil.
Sunt disponibile si 4 jante aliaj pe 16 incaltate cu anvelope de iarna 205/60/16 Michelin
aleksanders
am si eu unele nalamuriri
1. ce intelegi tu prin ca noua la o masina cu cel putin 150 000 km;
2. din ce an e masina?
3. asigurare valabila pana in dec - te referi la casco sau la ce fel de asigurare?
4. al catelea proprietar esti?

si inca ceva - mai ai un anunt

"Reviziile au fost facute conform cartii de intretinere,distributie schimbata la 150.000 la dealer autorizat, nu are nici cea mai mica problema.
Este varianta Privillege, bixenon,tapiterie plus,bluetooth,comenzi volan,cruise control,unic proprietar inmatriculata in decembrie 2011.
Pretul este 8500 € sau la schimb cu auto 7 locuri, fabricatie 2008-2011."

e vb de aceeasi masina ?

"Este varianta Privillege, bixenon,tapiterie plus,bluetooth,comenzi volan,cruise control,parasolare, clima inclusiv ptr locurile din spate,spalator automat faruri,lumini automate,senzor ploaie..etc...unic proprietar inmatriculata in decembrie 2010, itp ,asigurare valabile pana in decembrie 2012."

SAVAGE
Of, da scuze...ai dreptate,postasem celalalt anunt,dar pur si simplu nu l-am mai gasit pentru unele modificari,nu sunt chiar un as in informatica.
Masina am inmatriculat-o in Ro in decembrie 2010.
Este iesita de pe linia de fabricatie in mai 2008 si cumparata de catre un beneficiar de pe Coasta de azur (Nisa),de la care am achizitionat-o la 139 mii km ,in garantie (pana la 150 mii).
Au fost schimbate (pe garantie)inclusiv discuri si placute frana ,lichid frana,antigel...etc in Franta la momentul cand am luat masina,iar in tara a fost schimbata distributia si tot ce este mentionat in carnetul de intretinere.
Masina are asigurare Allianz pana la 31.12.2012.
Sunt unicul proprietar in romania ,i-am platit taxa de prima inmatriculare la data respectiva,etc.
Deci este vorba de un singur anunt,o singura masina,un singur proprietar.
Pentru alte detalii trimite-mi un nr de telefon si promit ca te voi contacta.
bogdan.stavar
ai schimbat tu pe garantie discurile si placutele de frana?
SAVAGE
Am scris mai sus...conform caietului de sarcini si intretinere la 120 mii se schimba piesele amintite.
In Franta...
scorpionul
Salut. Ti-am trimis un pm.
Stima.
SAVAGE
Am avut L2 versiunea Initiale intre 2002 si 2004...

L3 actuala este deja un moft,mai avem 2 masini.
Ramane varianta cu bani cash.
Oricum multumesc pentru oferta.
scorpionul
nici o problema . sa o vinzi repede.
SAVAGE
multumesc de urare.
paste fericit tuturor!
SAVAGE
Valabil saptamana aceasta

18 Apr 2012, 08:06:
asa cum am scris si mai sus,oferta valabila.
SAVAGE
Update pret:
8049.00€
Asta ar cam insemna in jur de 6500 fara tva.
SAVAGE
8040?
SAVAGE
la orice produs exista o marja de negociere...8030?
SAVAGE
O sa incerc si cu o suma in jurul a ...8000 €.
SAVAGE
oferta inca valabila.

26 Apr 2012, 09:25:
Profitati de vremea buna si faceti o plimbare la Constanta!!!

27 Apr 2012, 08:20:
Vizibila in garaj.
SAVAGE
Vine 1 Mai...tot la mare sunt.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.