Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dacia 1301 model de exceptie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mihai1069
Salutare, va plictisesc si eu cu un anunt legat de un proiect pe care eu nu-l mai pot continua din lipsa de fonduri...Este vorba de o dacie 1301 cu interior de piele si insertie de material textil dupa cum se vede in poza, cu jante de tabla model gordini, fara oglinda pe dreapta si stopuri de mers inapoi, cu bord de 1300, barele cromate fara rugina, volan renault gordini, cu ornamentele originale pe ea, parbriz fata inchis la culoare pentru protectie solara(din fabrica) fara prea multa rugina. Masina vroiam sa o reconditionez si sa o transform in vehicul istoric insa din pacate nu mai pot continua din lipsa de fonduri. Pana acum am refacut integral sistemul de franare ( etriere, cilindrii, saboti, placute, pompa de frane, repartitor furtunele si 2 conducte ) am dat jos motorul si urma golirea interiorului pentru pregatirea de vopsire insa aici m-am cam oprit. Ma puteti gasi pe forum sau la telefon 0722488769
razvan1985
pai,pozele???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.