Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Interfata CAN - alarma VIPER
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dantes
Vand interfata CAN (DB-ALL) ptr alarma VIPER, dar e posibila montarea si pe alte alarme, direct pe fire in loc de interfata D2D. Pentru aceasta recomand studierea schemei atasata.
L-am luat crezand ca interfata mea are o problema insa de fapt functiona foarte bine si am ramas cu el in brate. Este programat sa functioneze acum pe laguna 3, insa cu firmware-ul actual se poate monta si pe megane 3, scenic 3, fluence sau latitude...
Pe alte masini se poate monta doar prin programarea modulului direct la importator. Daca este necesara aceasta programare, intermediez si acest contact astfel incat cumparatorul sa fie pe deplin multumit.
Modulul de vanzare a stat pe masina 1 sapt timp in care am constatat ca modulul initial functiona de fapt corect...Vine cu cabluri complete, schema si modulul in sine.

Detalii mai multe despre produs se gasesc pe site-ul producatorului iar pretul cel mai mic de la noi la importator.

Pretul meu este de 400 de lei.
Contact prin PM sau direct aici.
dantes
up
dantes
up
dantes
up.gif
dantes
up.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.