Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 SENZORI DE PRESIUNE ROTI de pe Megane 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Foxer
Vand 4 senzori de presiune roti, originali Renault
Senzorii sunt modelul DigiTire TPMS-201 (433.92Mhz) luati de pe un set de jante de Megane 2.

PRET: 320Ron pentru toti 4 senzorii.

[attachmentid=1627802820] [attachmentid=1627802821]
Foxer
UP!
CatalinBI
sunt originali sau AM? receptor si ceasurile de bord le ai?
Foxer
QUOTE(CatalinBI @ 17 Apr 2012, 15:48)
sunt originali sau AM? receptor si ceasurile de bord le ai?
*



Sunt cei originali, i-am dat jos de pe niste jante de aliaj originale de Megane2 (montati din fabrica).. Functioneaza impreuna cu calculatorul masinii.
CatalinBI
dar imi trebuiesc si ceasurile nu de alta dar nu are unde sa-mi indice presiunea smile.gif
Foxer
QUOTE(CatalinBI @ 19 Apr 2012, 07:57)
dar imi trebuiesc si ceasurile nu de alta dar nu are unde sa-mi indice presiunea smile.gif
*



ceasuri nu am.. Dar din cate stiu ar trebui sa indice pe display-ul din dotarea masinii...
Foxer
UP!
Foxer
up
Foxer
up
Foxer
up
Foxer
up
Foxer
up
Vanzatorul de Iluzii
QUOTE(Foxer @ 19 Apr 2012, 13:58)
ceasuri nu am.. Dar din cate stiu ar trebui sa indice pe display-ul din dotarea masinii...

Nu este chiar așa. Este cu totul alt display, îți arată și ce ușă este deschisă (sau portbagaj), mai ai nevoie și de unitatea receptoare... Ai de umblat și la soft... Dacă nu ai din fabrică ai ceva de muncit și mai ai nevoie de niște repere. Senzorii singuri nu înseamnă că ai tot sistemul.
Chiar și pentru cei cu senzori montați tot înseamnă un pic de lucru cu CLIP-ul pentru a-i înregistra pe cei noi.
Cei mai buni clienți ar fi cei care au deja sistemul și au două rânduri de jante (pentru cauciucurile de vară și de iarnă) sau își doresc două rânduri de jante.
Foxer
UP! pentru cine ii vrea, . Pretul este negociabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.