Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Dezmembrez Renault Megane Break RXE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
iulimlc
Vand o janta tabla pe 15" pentru Renault, distanta dintre prezoane fiind 4X100. Pretul este de 100 ron doar janta sau 150 ron cu tot cu anvelopa de pe ea, un CONTINENTAL in stare foarte buna. Detalii la tel: 0727839375 sau pe adresa: mmmlcc@yahoo.com.[attachmentid=1627789712] [attachmentid=1627789711] [attachmentid=1627789709]
nicu45
da mai multe detalii...de ex pe citi toli este janta R...cit...???
aleksanders
r15 - scrie pe anvelopa
iulimlc
Janta e pe 15"
nicu45
scuza-ma nu am vazut de prima data......eu voiam o janta pe 16"..inca o data scuze...
habrielitos
Salut!
Ce dot are anvelopa? cam cati mm mai are?
iulimlc
o sa ma uit de dot cand o sa ajung la masina. In schimb anvelopa e aproape noua ( cam 7-8 mm poate si mai mult ).
sq2
salut,
ma intereseaza doar janta.
iti ofer 50 ron
rhadoo_if
salut, ma intereseaza janta, ultimul pret?
iulimlc
80 ron - nimic mai mult sau mai putin . Stima.
iulimlc
Dezmembrez Renault Megane, an fabr. 2001, motor 1,6i - 16v adus de o luna din Germania pe roti. Masina e impecabila din toate punctele de vedere. Are ca dotarii: AC, inchidere centralizata pe cheie, 4 geamuri electrice, 4 airbag-uri, jante aliaj, computer bord, proiectoare ceata. Pentru detalii si pentru preturi tel 0727839375 sau adresa de e-mail: mmmlcc@yahoo.com [attachmentid=1627803923] [attachmentid=1627803921] [attachmentid=1627803924] [attachmentid=1627803925] [attachmentid=1627803926] [attachmentid=1627803927] [attachmentid=1627803932] [attachmentid=1627803933] [attachmentid=1627803934]
b06fcn
Ma intereseaza proiectoarele de ceata si radio CD daca are. Plus pret pentru instalatia de geamuri electrice pe spate.
Merci
Costi.88
Un pret pentru maciulia schimbatorului de viteze si jante te rog
iulimlc
aveti PM.
rhadoo_if
Salut,

Ofer 60 RON doar pe janta.

Multumesc
Vallybz
tampon motor, cel de pe partea cu distributia.?
p.stefan
salut, tetierele se dau si separat?
iulimlc
Aveti PM.
sorin1983
salut. scaunul sofer cat ar costa? de asemenea ma mai intereseaza farurile, capota, aripa dreapta , bara fata... preturi te rog m-ar interesa. aa si volanul daca e in stare buna(fara airbag) pt ca am vazut ca e imbracat in piele. o seara buna. unde e masina mai exact?
ms_ervin
jante? 4x100? pret? stare?
astept PM
iulimlc
aveti PM
iulimlc
Vand proiectoare ceata VALEO. Provin de pe un Renault Megane din 2001(masina din imagini - s-a vandut bara fata fara ele). Pretul lor este de 200 ron ambele. Nu se vand separat si va rog nu deranjati pentru negocieri ( pretul este fix ). Contact la tel 0727839375 sau la adresa de e-mail : mmmlcc@yahoo.com.[attachmentid=1627806200] [attachmentid=1627806201] [attachmentid=1627806202]
fatal1ty
Te-am contactat pe mail si mi-ai scris ca nu vinzi separat proiectoarele doar cu bara.Am cumparat noi din magazin cu 70 Ron.Considera un UP!
iulimlc
am vandut bara intre timp fara proiectoare si astea-s VALEO nu turcisme ce se matuiesc dupa 2-3 luni. Considera ca ai luat teapa prietene.

28 Apr 2012, 14:41:
Prietene nu te mai baga in seama doar sa te afli in treaba pt informarea ta pe Autokarma un Valeo costa 170 ron bucata fara bec...
frista
Salut Un pret pt caseta directie daca este trw
Vallybz
Suport termostat?
Leo0608
jante? 4x100? pret? stare? cat e gaura de centrare?
astept PM
iulimlc
aveti PM.
stanionjan
salut!carenaj dreapta , jumatatea din fata , si deflectorul dreapta(este in continuarea carenajului , intre bara-scut si carenaj)un pret , va rog daca le mai aveti!
adigan92
capota+parbriz+volan[fara air-bag]
iulimlc
aveti PM
jaaL
Salut , oglinzile electrice cu tot circuitu' la ce prež ?
Vallybz
galeria de evacuare?
maghi1
Un pret pentru discurile frana spate daca mai sunt si in ce stare sunt. Cateva poze ar fi ideale.
Multumesc.
ciuperka
Up pret pentru faruri te rog, daca sunt cele originale.
Esti din Bucuresti?
iulimlc
aveti PM
etrosino
aripa dreapta fata , un pret se poate ? si are cumva codul vopsea MV632, si butoanele comanda geamuri spate .
andrey_colentina
As fi interesat de bara fata un pret daca se poate ?
Va multumesc !
iulimlc
aveti PM...
andrey_colentina
Dar usa spate dreapta o gasesc ? Scutul motor il mai aveti ?
iulimlc
aveti PM
andrey_colentina
Stiti cumva daca scutul se potriveste pe modelul diesel Berlina , daca da il iau .
Din cate am reusit sa vad la vechiul scut al meu are care 3 prinderi pe fiecare parte, Va multumesc .(Renault Megane 1.9 Dti an 2000 Berlina )


9 May 2012, 07:33:
Andrey92_2008@yahoo.com este adresa de mail.Va multumesc!

9 May 2012, 07:33:
Andrey92_2008@yahoo.com
rkemendi
Salut,

Ma intereseaza colectorul de aer cu furtunul, etrierii si fuzetele spate.

Mersi,
iulimlc
aveti PM
rkemendi
Multumesc a ajuns coletul.

Vanzator serios recomand.
edug
Capota la ce pret este? Multumesc anticipat.
iulimlc
Multumiri pentru recomandari! Oricand cu placere !
FRANCHE COMTE
Ce scrie pa janta ET cat si J cat...te rog scrie tot ce gasesti pe ea.Imi poti da un PM
iulimlc
ET 43 si 6J.
dragos.igna
Salut,

Ma intereseaza si pe mine ornamentul din plastic cu butuc de pe hayon.cel deasupra numarului de inmatriculare, dar si ornamentele din portbagaj de care se prinde placajul acela (sunt situate in partea opusa stopurilor).
Imi poti comunica un pret?

Multumesc,
Dragos
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.