Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]: Dacia solenza 1.4 8v-2003
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
MickeySol
Vand dacia solenza clima motor 1.4 benzina, an 2003, 90000 km, dotari: AC, servodirectie, geamuri electrice, computer de bord, ceasuri logan albe cu led-uri alb+rosu, toate luminile consola rosii, alarma pager, jante aliaj KM+anv continental 185\55\14, jante tabla+ anv iarna dunlop, mp3 player Kenwood+ boxe fata JBL, boxe spate Alpine, eleron haion, geamuri fumurii omologate, a-l doilea propietar masina nu a avut accidente doar mici incidente. Masina este intretinuta cu toate consumabilele schimbate la timp. Pret 2450 negociabil. Ma puteti gasi la nr de telefon 0764024743. Daca vreti masini la 40000 km ''impecabile tinute de mosi in garaj'' gasiti la samsari in targ.


ATENTIE LA REGULAMENTUL ACESTEI SECTIUNI
george_scala_2004
bre, da' de ce facusi pozele asa mici ? rotile/cauciucurile/geamurile sint omologate la rar in carte ?
MickeySol
Am facut pozele asa mici pt ca altfel nu se incarcau am aparat de 8 mega pixeli. Da geamurile sunt autorizate rar folie lumar. Cauciucurile sunt 185\\55\14 deci nu sunt dar eu nu am av probleme am facut si itp-ul cu ele asa. Cui nu-i plac le poate schimba desigur. Poze mai mari si mai multe gasiti p site-ul unui targ de vanzari celebru sa zic asa in Bucuresti.
george_scala_2004
bine bre, am inteles...

bafta la vinzare. wink.gif
MickeySol
UP!
gabyu
frumoasa masina, tine la pret nu o da repede:P, iar de poze poti pune mai mari( deschizi poza mare de 8 mb sau cat ti se salveaza , cu paint si apoi ii dai save (ctrl+s) si se salveaza de 1 mb si un pic:P )

a se considera up:)
MickeySol
Multumesc gabyu pentru aprecieri dar o sa le las asa cine vrea masina poate sa vina cu incredere sa o vada, este impecabila nu o sa-si ia teapa.



26 Apr 2012, 11:36:
UP!
MickeySol
UP!
MickeySol
2350E negociabil!
Leo0608
masina a fost revopsita?
MickeySol
La masina au fost revopsite urmatoarele piese capota (pt ca fostul propietar apasa ca ciobanul p ea sa se inchida si am indreptato), aripa stanga (prima lovitura luata in parcare straina) si usa dreapta( din cauza unui al doilea berbec tot in parcare gasita) sa le dea Dumnezeu dupa faptele lor. Masina nu a avut accidente dupa cum am spus doar incidente. Cine este cunoscator o sa-si dea seama ca este o masina legata si cu linie.
KoD nu pot sa trimit PM adr mea este mickey_nr2@yahoo.com iti trim prin email poze daca vrei.
MickeySol
Luni vine sa o vada cineva din Giurgiu si Marti un nene din Oltenita, grabiti-va inca mai aveti timp vreau sa o dau unui solenzar sa aiba grija de ia, mai umblu si la pret!
MickeySol
UP!
MickeySol
UPPPPP!!!

8 May 2012, 18:30:
UP!
MickeySol
UP!
dc_copilu
Frumoasa masina!!!... Pacat ca eu am Solenza deja ca astfel as fi cumparat-o.
Bafta la vanzare!
MickeySol
Up!
jaaL
Excelent exemplar !
MickeySol
UP!
MickeySol
UP!
MickeySol
UP!
MickeySol
UP!

18 May 2012, 14:55:
UP! schimb cu auto mici preferabil neanmatriculate pana intr-o mie de iepuroi
MickeySol
UP!
bogdan_i710
volanul cu airbag l-ai pus tu sau asa a venit ? stiu ca se pun doar dupa 2004
MickeySol
Masina este decembrie 2003 este printre primele modele alea din 2004 adica cu volanul asta si cu o caroserie mai ramforsata.
MickeySol
UP!
MickeySol
UP!
MickeySol
Foarte negociabil!
MickeySol
UP! o dau pe un kil de cartofi si doua bonuri de masa. Cei interesati sa ma caute la numarul de telefon 8989889989

25 May 2012, 17:48:
Nu primeste nimeni bonuri la serviciu?
MickeySol
up
MickeySol
UP!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.