Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Mai cumpara cineva piese Dacie 1310 ?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
claudiu_xbox
Se pare ca nu am apucat sa imi duc prima mea masina la "Remat" asa ca ma bate gandul sa o dezmembrez.
Este vorba de o dacie 1310 din 98 si foarte alba.
Am avut un mic accident cu ea acum 1 an si i-au fost inlocuite aripile,farurile,bara,radiator,alternator toate noi pe asigurarea caposului care mi-a taiat fata,pacat de volvo ce il conducea smile.gif
Deci am toate piesele si NOI dar si FOLOSITE.
Preturile sunt de "criza" biggrin.gif
bebe96
salut.crezi ca iesi mai castigat decat sa o dai la remat?
Dacia-Berlina1997
Baga si pret ca sa stim daca cumparam ..... pentru far , alternator etc .
claudiu_xbox
Am o problema cu talonul ,este pe la politie (am circulat fara itp) si nu o pot duce la remat .......oricum sta in curte si rugineste cel putin ma aleg cu ceva daca o duc la fier vechi.
Preturile ......nu am ce preturi sa pun , cat se ofera atat accept wink.gif nu vreau sa fac o afacere din asta nici sa imi scot banii pe ea .
Cine are nevoie de ceva imi spune ce anume ,cat poate oferii pe ele si batem palma.
Nu am ce sa negociez si nici sa cer tinand cont ca vreau sa o duc zilele astea la "cimitir" :|


Pot lasa numarul de telefon sau mi se sterge anuntul de catre administratori ?
mstaniloiu
daca te interesezi - se poate recupera talonul de la Politie - spune-le ca vrei sa o dai la fier vechi - eventual fa o hartie scrisa - intreaba - ca se poate recupera talonul de la politie.

Daca totusi vrei sa o vinzi "de piese " - gasesti la cine sa o vinzi.
claudiu_xbox
Mersi , este destul de complicat , am depus o cerere iar ei imi dau o copie comforma cu orig. iar astia de la Remat vor in orig.asa ca nu stau sa ma tot complic + ca statul nu mai are bani .
Deci ramane valabila oferta dar nu stiu pentru cate zile pt ca am nevoie neaparat de bani si vreau sa o duc la fier vechi .
Dacia-Berlina1997
Poti lasa numarul de telefon aici si locatia [ oras - cartier ] ca sa stie lumea .

Daca o duci la fier vechi nu ai nevoie de talon ca sa o radiezi etc ?
claudiu_xbox
Bucuresti dar masina o am in Ilfov(langa Voluntari) iar numarul este 0730017855
Masina am cumparat-o si nu am apucat sa o bag la mine la impozit deci prin urmare este radiata de la fostul propietar si nu mai am nevoie de talon sa o pot duce la fier vechi .
flavyus
up pret pentru blocul de lumini si niste poze daca se poate
DACIA(the romanian dream)
salut
am si eu nevoie de niturile de la seria motor
daca doresti sa te desparti de ele spune-mi te rog un pret
multumesc anticipat
claudiu_xbox
Heeiii......am scris ceva mai sus ca nu stau sa caut cat costa nou/la mana a 2-a. Spune-ti ce doriti si cati "leuti" puteti oferi pe ele si sunt ca si cumparate . Nu fac si nu vreau sa fac o afacere din asta.
Lde 2100
Planetarele in ce stare sunt?Proiectoare are?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.