Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] anvelope vara folosite 185 55 15
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
romeo_id
Anvelopele sunt marca matador, dot 2007 (parca), sunt putin uzate. Una dintre are o taietura de aprox 1, 2 cm pe peretele lateral, dar nu a facut galma sau ceva. Pret 100 lei. Contact 0726621633. O sa pun poze in curand.

2 May 2012, 10:01:
Accept si anumite schimburi (lucruri pe care le pot considera utile).
sorin1983
Poze si locatie?
romeo_id
QUOTE(sorin1983 @ 2 May 2012, 10:06)
Poze si locatie?
*


Salut. Revin cu poze si detalii. 2 cauciucuri au taietura aceea mica + o intepatura, toate au fost reparate. Le-am avut pe clio si nu imi batea volanul sau puntea spate. fabricate in sapt 22 anul 2009.


Voluntari sau le pot aduce la aurel vlaicu, gara de nord.

3 May 2012, 09:00:
Celelalte 2 anvelope nu au nici un fel de probleme. Uzura e asemanatoare cu cele din poze atasate (exceptie taieturile).
romeo_id
S-au dat anvelopele bune (2 buc). Au mai ramas acelea peticite (cele cu cate o taietura pe peretele lateral). Acestea nu se vand, le-as dona... dar imi dau seama ca ar putea fi periculoase in exploatare. Daca le vrea cineva, in conditiile in care e perfect constient de riscurile implicate, le dau fara pretentii materiale, doar sa vina sa le ridice.

Altfel, cel mai probabil, vor ajunge la reciclat.
romeo_id
Nu le vrea nimeni? Poate un moderator binevoieste sa schimbe titlul in donatie anvelope? Daca nu se anunta nici un doritor, le voi duce la reciclat in zilele urmatoare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.