Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] radiator Solenza 1.4 si GMV si jante aliaj
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Nheo
Vand radiator Solenza 1,4 si gmv pentru acelasi masina.Se dau pe proba,le am montate pe masina.Pret pentru amandoua reperele 280 lei.Mai am o grila fata fara emblema,neagra-40 lei, portiera dreapta fata dezechipata-80lei,tripla stanga spate-50lei.Pentru alte detalii telefon 0760800509.
anecula_08
Salut, jantele sunt originale? Un pret si niste poze?
Iulikk
QUOTE(Nheo @ 1 May 2012, 16:05)
Vand radiator Solenza 1,4 si gmv pentru acelasi masina.Se dau pe proba,le am montate pe masina.Pret pentru amandoua reperele 280 lei.Mai am o grila fata fara emblema,neagra-40 lei, portiera dreapta fata dezechipata-80lei,tripla stanga spate-50lei.Pentru alte detalii telefon 0760800509.
*



Grila o vreau eu. Te sun maine sa iti dau adresa, ok? Poti pune o poza cu ea? Are si "plasa"?
marius80_eugen
Portiera ce culoare este ?
Jantele de aliaj sunt Scala ? La ce pret ?
Nheo
[attachmentid=1627808841] [attachmentid=1627808840] Scuze de intarziere.Portiera este culoarea galben,dar ca stare este impecabila,jantele,5 bucati,neindoite,nesudate sunt de Opel,GM made in W Germany,modelul spitat,o sa pun si poze,momentan nu am,grila este modelul cu sigla,clasica,dar nu include sigla si nu este vopsita,este neagra.Jantele sunt la 400 lei,set de 5. Stima
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.