Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Hidro Transfer Carbon
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristi_i2
Execut lucrari de Hidro Transfer in model carbon
Pentru cine nu stie ce este hidro transferul mai jos aveti un filmulet

Lucrez doar cu carbonul dar la comanda se pot adice si alte modele

Pentru preturi intrebati pe forum,,
Pretul difera pentru ca
1 Pisa trebuie matuita
2 Trebuie aplicat un strat de primer
3 Trebuie vopsita la culoare
4 Se aplica folia prin hidrotransfer
5 Se aplica 2 straturi de lac

Preturile difera pentru ca puteti sa va faceti singuri puntele 1,2,3 si 5 insa nu raspundem daca veniti cu piesele defecte

Preturile incep de la 50 ron si sunt in functie de pregatirea ce trebuie facuta si de marime piesei
ionutz_87
lasa un nr de tel
cristi_i2
Telefon 0722272399

Mai jos aveti cateva poze se poate pune pe orice material. metal plastic sticla, orice
angel-boy
salut, interesant chestia asta , practic ce e deosebit , trebuie un spray sau vopsea speciala ?

ca presupun ca apa e aceiasi ca la robinet..
IRONICK
folia si activatorul
cristi_i2
Apa e de la robinet bazinul este special orice bula de aer a stricat piesa iar activatorul se da la pistol foarte fin cu diuza de 1,4
Daca esti interesat sa faci vreo piesa spune-mi despre ce piesa e vb si iti fac un pret, momentan am reducere 20% la modelul de mai jos, este o piesa de pe masina mea

Piesa este ca model informativ, piesa nu este lacuita si de aceea nu are luciul acela frumos
cristi_i2
up
Carbontuning
Salut.

Capota din fata se poate face ?Daca da, cam la ce pret?
Este vorba despre un renault kangoo.
cristi_i2
Ai primit PM
Steve From Oradea
Jante 17 model Silverstone pt Laguna II cat ar costa? Si tot pt Laguna II manerele interioare,toate 4.Ms anticipat.Doar in Bucuresti?
cristi_i2
Sal ai primit pm
BluBear
jante 14"
Fratzica
te rog posteaza raspunsurile cu preturi public in loc de pm, ca sa nu fie ceilalti nevoiti sa intrebe de fiecare data care e pretul.
cristi_i2
Pentru jante depinde de cat de zgariate sunt, daca sunt ok 99% pentru cele pe 14'' te costa 180 ron de janta
vyalli
salut

cat costa sa faci plasticile din interior la un logan 1.4.... ma refer la grila de la casetofon,manarele de unde deschizi usile din interios si dungile cromate din interior ?
cristi_i2
Sal ai logan facelift?
vyalli
da e logan facelift scuze ca nu am precizat
interlagos89
salut cat ma costa rama de jos + exteriorul fetei de mp3(ce am marcat eu cu rosu)
1-ma intereseaza sa facem operatiunea doar pe fata pieselor
2-matuiesc eu,aplic un strat de primer si finisez.
3-unde si cand pot veni cu ele?
4-la ce culoare trebuie vopsita?
soare_body
Salut, vreau si eu sa stiu cat ar costa sa execut acest proces pentru manerele portierelor unui megane 2 + consola de plastic de pe bord (cea cu AC, radio etc) + inelul de la baza schimbatorului de viteze. Cat dureaza procesul? Eu personal nu stiu sa demontez si sa remontez acele piese, aveti pe cineva care se ocupa? Inafara carbonului, ce se mai poate pune (ceva aluminiu sau negru lucios)? Numai bine!
soare_body
Iti atasez poza, asa cum mi-ai cerut, acelea sunt reperele care le vreau executate. Manerul de la usa, consola centrala de plastic si inelul de la baza schimbatorului de viteza. Astept niste preturi estimative. Astept si raspuns in ceea ce priveste demontarea/remontarea. Daca nu ma incanta in mod special acel model, cum putem face rost de altul? Multumesc.
cristi_i2
Ai primit PM
vyalli
nu am primit nimic
mircea-daniel
Si pentru jenti de 16, nervastella? Sau o pereche de jenti mici, de ford ka, pe 13?
hellcat
QUOTE(cristi_i2 @ 2 May 2012, 23:23)
Pretul difera pentru ca
1 Pisa trebuie matuita
2 Trebuie aplicat un strat de primer
3 Trebuie vopsita la culoare
4 Se aplica folia prin hidrotransfer
5 Se aplica 2 straturi de lac
*


Mai concret daca se poate pasul 3, despre ce vopsire "la culoare" e vorba?
cristi_i2
Mircea ai primit PM

Hellcat vopsirea la culoare adica daca o vopsesti negru iese carbon negru cu gri, daca o vopsesti albastru iese carbon albastru cu gri

cristi_i2
up
cristi_i2
up
cristi_i2
Anunt Valabil
cristi_i2
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.