Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante 13" 4x100
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mirel vicaru
de vanzare 2 seturi de jante pe 13" 4x100, 5.5J: Ronal (spite) si mangels, sunt potrivite pt Dacia SN sau SLZ, Renault Clio si alte modele
pret 100 euro. Bonus 4 anvelope 175/70 13, 2 bune, 2 uzate - cele montate pe jantele Ronal
tel 0757100970


[attachmentid=1627807639] [attachmentid=1627807640] [attachmentid=1627807641] [attachmentid=1627807642] [attachmentid=1627807643] [attachmentid=1627807644]
Eduard 29
Salut, un ultim pret pt. jantele Ronal ???
mirel vicaru
400 lei
maine plec la constanta, trec prin Buc si as putea sa ti le aduc (daca db & b inseamna dambovita si bucuresti). Suna-ma daca esti interesat

QUOTE(Eduard 29 @ 4 May 2012, 19:49)
Salut, un ultim pret pt. jantele Ronal ???
*


Eduard 29
Salut, din pacate am fost plecat si nu am vazut raspunsul tau dar de luni daca mai ai drum prim Bucuresti sa ma anunti ca sunt interesat biggrin.gif
mirel vicaru
am ajuns deja in constanta
o sa mai ajung sapt viit la pitesti, in 18 mai.
da-mi nr tau de tel ca sa te sun sau suna-ma,
mirel vicaru
valabil
donlucyan
salut ce jante mai ai de vanzare,adica care dintre ele ca as fi interesat ,pe cele in spite le-ai vandut?ia ad meu fortuning_Adrian.si sa imi zici un ultim pret.le trimiti si prin fan curier sau cum?
mirel vicaru
ambele seturi mai exista.
pot sa le trimit pe curier dar va trebui sa platesti tu transportul. din ce oras esti, poate am eu drum pe acolo?
mirel vicaru
valabil
mirel vicaru
valabil
dc_copilu
Salutare,

M-ar interesa jantele Ronal (spitate). In ce stare sunt? Sunt strambe rau sau se pot scoate doar prin echilibrare?
Am observat ca esti din TM si eu la fel. Mi-am notat nr de tel, poate ne auzim dupa masa sa vin sa le vad!

Mersi anticipat!
Rescpect,
dc_copilu
mirel vicaru
salut,

jantele Ronal le am luat de pe ebay si ala zicea ca sunt OK. Eu nu le-am verificat inca, acum sunt plecat din tara si vin sapt viitoare. Suna si ne intalnim. 0757100970
dc_copilu
Salut,

Am sa revin saptamana viitoare cu un telefon. Daca se poate cumva sa nu le promiti la nimeni. Eu vreau doa sa le verific un pic vizual , dar in proportie de 90% o sa le iau.â

Mersi anticipat si numai bine
Respect,

dc_copilu
mirel vicaru
salut,

am ajuns in TM, suna si hai sa vezi rotile

QUOTE(dc_copilu @ 21 May 2012, 20:42)
Salut,

Am sa revin saptamana viitoare cu un telefon. Daca se poate cumva sa nu le promiti la nimeni. Eu vreau doa sa le verific un pic vizual , dar in proportie de 90% o sa le iau.â

Mersi anticipat si numai bine
Respect,

dc_copilu
*


mirel vicaru
valabil
dc_copilu
Salut,

Am sa te sun maine si daca poti as vrea sa ne vedem sa vad jantele.
Mersi anticipat!

Respect,
dc_copilu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.