Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]GSP MIO MOOV 200
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Sudsemnatu
Procesorul - Samsung 2443, viteza procesorului este de 400 Mhz, Chipset GPS - SiRFStar III īncorporat, Canale GPS - 20, TMC - optional, Baterie - Integrat Li-ion 720 mAh, Memorie interna RAM - 32MB SDRAM, Memorie interna ROM - 256/512MB, Accepta card de memorie SD/MMC, Ecran tactil, Rezolutie ecran 320X240, Dimensiune ecran - 8,9cm (3,5").

L-am folosit de 10 ori. I-am facut odata si upgrade la camerele din Romania dar nu mai e valabil upgradeul. Se poate face imediat de pe net...un site, am uitat care.
Arata impecabil, am si husa la el, incarcator auto, ventuza parbriz. Are harta Europei de EST. Eu am fost si in Ungaria cu el, anul trecut, harta era buna.
Bonus dau un detector radar ca cel din imagine..folosit tot de 10 ori.

Le dau ca nu le mai folosesc. De cel putin un an stau in husa intr-un dulap.

Pret 250 de ron !
Sudsemnatu
sus

6 May 2012, 16:40:
am primit deja o oferta si i-am dat curs. astept sa vedem ce zice colegul...oricum primul venit, primul servit smile.gif
Sudsemnatu
up. valabil

l-am rezervat inca o data pentru colegul Dortmund.
Sudsemnatu
Produsele revin la vanzare...colegii care le-au rezervat nu au mai dat niciun semn excl.gif

Ultima oferta era de 220 Ron. Asta e noul pret !

Am gasit si cd-ul !
leulucian
ai un pm de la mine
Sudsemnatu
multumesc, ti-am raspuns
Sudsemnatu


Inca o data intra la rezervare pentru userul leulucian smile.gif
Sudsemnatu
Produsele ies iar la vanzare! Ultimul user s-a razgandit.

Deci UP..si nu le mai rezerv pentru nimeni. Le-am rezervat pentru 3 useri.

P.s. M-au mai sunat si intrebat: Are reglaj de luminozitate, inclusiv pentru noapte/zi-am verificat acum. Se vede foarte bine atata pe soare, cat si pe noapte.
Sudsemnatu
upppp
Sudsemnatu
deschis la schimburi
Sudsemnatu
hai susss

Detectorul s-a dat separat, asa a dorit un coleg. A mai ramas GPS-ul, pe care daca nu il dau pana vineri...il pastrez ca bibelou smile.gif
Sudsemnatu
GPS 190 de ron..ultimul pret.
Sudsemnatu
sus
Sudsemnatu
GPS bun MIO..nu Zinsang sau Guyrt chinezarii

Doar azi 180 de ron !!!!!

1 Jun 2012, 09:32:
nu mai e de vanzare. se poate inchide
Sudsemnatu
Il scot din nou la revanzare. pret fix 220 de ron.

Mai nou i-am facut si deblocare de soft plus card de 4GB cu IGO8 si harta Romaniei 2012 inclusa.

Cine mai vrea sa ii puna harti se gasesc pe net o gramada-e si topic specializat aici.

In continuare are si MIO MAP 2008 pe el original.

Vine cu ventuza, incarcator, cd....
Sudsemnatu
sus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.