Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Sistem performant +monitor 22" LED
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto
Racky
Vand urmatoarea unitate :

Intel Core 2 Duo E6550 2.33 Ghz, 4MB Cache, FSB 1333Mhz
Placa de baza Gigabyte GA-G31M-S2C - pe langa detaliile din link precizez ca are o functie care mie mi se pare foarte utila, si anume USB Sleep, ce permite incarcarea diverselor echipamentel ( camera foto, MP3 player, telefon ) prin mufa USB in timp ce PC-ul este inchis
2 x 2 GB DDR2 800Mhz
HDD 500GB Western Digital, Sata II, 16MB Buffer, 7200RPM + cooling rack DeepCool Icedisk 100
Placa video nVidia GeForce 8800GTX BBN ( build by nVidia ) - PCI Express, 768MB, 384Biti
DVD-RW Dual Layer LG
Sursa Enermax 600 W EG701AX-VH(W)
Carcasa Antec SLK3000B cu 2 ventilatoare de 120mm si captusita cu un kit de antifonare Akasa Paxmate

Monitor LED de 22inch LG E2241- FULL HD, stare foarte buna, Garantie inca 1 an si jumatate la Altex sau direct la un centru LG.


Mentionez ca nici una din compomente NU ARE NICI O PROBLEMA. Cat a fost la mine sistemul a fost folosit 90% din timp pentru internet, muzica, filme, navigat pe internet, iar ca jocuri am instalat recent NFS The Run si m-am jucat putin .Deci sistemul nu a fost stresat, abuzat etc. Se da pentru ca inainte am avut laptop, iar cum observ ca nu utilizez sistemul la puterea lui maxima, prefer sa optez pentru un laptop cu care sa-mi fac treaba.


Ofer print screen-uri de unde vreti voi smile.gif .


Pret : 1500 RON

Contact : PM

IN DATA DE 13 MAI SE POATE TRIMTIE GRATUIT IN BUCURESTI SAU IASI.
Racky
Up.
Racky
Hopa sus.
Racky
Up.
Racky
Vandut...Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.