Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese Solenza 1.4
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
dannygambino
mai incerc odata ca vad ca imi dispar topicurile de pe forum.
vand piese solenza din dezmembrare, masina am avut-o in stare buna pana cand am avut accident cu ea. lasati pm cu modalitate de contact
ca piese bune ce se pot vinde sunt motorul si cv, usi, hayon, scaune, bancheta, bord, ceasuri, 4 roti debica frigo (de iarna), geamuri (cu usi cu tot sau separat). elementele de caroserie sunt galbene (vopsea originala), spoiler spate, UCE, UCH cu contact si o cheie, si multe altele. La preturi negociem la fata locului functie de starea fiecarei piese, si de cate piese doriti.
Tavy84
Scoicile de la usile fata si manerul de tragere de la usa spate stanga le ai? si daca da la ce pret toate cele 3 piese?. Multumesc
Eduard 29
Salut, eu as fi interesat de oglinzi. Poti pune un pret si niste poze?
suchea
opritorile de la usi mai sunt; pret?
dannygambino
@suchea daca imi zici si care sunt alea..., de existat exista ca la usi nu am umblat inca.
@eduard 29 - oglinzile sunt amandoua in stare buna, reglajul din interior functional, cu capace cu tot - 130 ron (din pacate vad ca nu ma lasa sa urc poze, lasa-mi pm cu o adresa de email si iti trimit)
@tavy84 scoicile ar fi , dar nu intr-o stare buna (gauri suplimentare pentru prindere mai buna... ca jucau in orificiile lor)
suchea
QUOTE(dannygambino @ 11 May 2012, 09:17)
@suchea  daca imi zici si care sunt alea..., de existat exista ca la usi nu am umblat inca.


cele care opresc usa sa se dea peste cap;
dannygambino
@suchea mosule dupa cum ziceam ... sunt toate 4, dar tare imi e ca mai mult te-ar costa transportul decat valoarea lor ... nu crezi ? biggrin.gif
Ramirezz
Far dreapta ai?
dannygambino
@Ramirezz nope
ionutz_87
furtun admisie aer?
dannygambino
eu am inlocuit ala cu o "inventie" personala, folosind un furtun de diametru 60 (cat are si furtunul ala de carpa) si mufa furtunului. e functional, duce unde trebe in spatele farului. mi s-a parut deplasat 280 ron ala de fabrica, daca sunteti interesati ne auzim
martzipan2004
si cat costa inventia ta?...aia ca ma intereseaza..ai poza?
dannygambino
10 lei metru de furtun la hornbach si folosesti mufa existenta, poze maine daca vrea careva biggrin.gif
pret 20 de lei (pentru mufa mai mult)

12 May 2012, 13:40:
foarte enervant, orice as face nu reusesc sa urc poze in topic, o sa le trimit pe pm la cine a cerut
cristianrobert
incearca sa le micsorezi,daca au prea multi mpixeli nu le i-a forumul,apropo raiator de aer conditionat din interior ai?
dannygambino
imi pare rau dar masina nu a avut AC sad.gif
si nu, la poze nu imi ia nici macar ca insert link, poze la dimensiune am mai pus, ca spatiu total de stocare am garla ca nu am decat vreo 3mb ocupati cu 5 poze si atat.... n-am idee
dannygambino
up.gif
Rome0
Jantele sunt pe 13? daca da...la ce pret. Mentionez ca ma intereseaza doar jantele
corbex
Evacuarea e in stare buna? Ma intereseaza daca e varianta fara toba intermediara, teava aia care vine de la catalizator direct la toba finala. Daca da, ce pret?
dannygambino

traseul e normal (cu toba de mijloc) iar finala stiu sigur ca e gaurita sad.gif
corbex
Finala nu ma interesa, doar traseul pina la ea, pe care nu trebuie sa se mai afle alta toba.
Multumesc!
Paic
Salut! Ma intereseaza decodorul UCE si ansamblul de stergatoare. Ce pret?
Eduard 29
Salut. Mersi pentru pm dar din pacate oglinzile trebuie sa mai astepte in schimb sunt in cautare de o cutie de solentza 14 MPI cu tot cu volanta, asa ca daca poti sa-mi dai mai multe detali despre masina pe care o dezmembrezi ti-as fi recunascator.
dannygambino
up.gif
dannygambino
up.gif
motryx
salut, m-ar interesa si pe mine chiloasa de solenza. in ce stare e si ce pret. 0724871121
dannygambino
excl.gif UP
velceani
Salut,

extractorul de aer din portbagaj, pe peretele din stanga il mai ai?
la cat il dai?

Multumesc


dannygambino
up
b17kzm
cat vrei pe bandourile de usi fata +spate ,stinga dreapta
ma mai intereseaza manerele de pe plafoniera pt pasager si cei din spate
dannygambino
ai pm kzm
velceani
asta e:

Fancyman
Capacele de roti le mai ai ? Numai daca sint modelul "original"
dannygambino
capacele nu mai sunt, pentru extractor ai pm
sorin007
salut - usiile fata neechipate - pret ?
dannygambino
ai pm cu usile.

si ca sa mai zic sa stie toata lumea, nu mai este corpul clapeta, ceasurile, si nici gumele debica

ca optiune mai dau si la schimb piese pe altele de "tiuning" dar sa se echivaleze valoarea intr-un fel biggrin.gif, eventual as fi interesat de niste proiectoare care sa se potriveasca... faceti voi oferte ca ne intelegem noi wink.gif
dannygambino
sus... inca o gramada de piese bune disponibile
sorin_pan
fetele de usi fata din interior in ce stare sunt si la ce pret ?
dannygambino
ai pm cu fetele de usi

sus, inca muulte piese bune
velceani
Salut,

mai dai extractorul?
sorin_pan
De unde esti ?
andrei87grs
capota ai? la ce pret?
dannygambino
salutare
@velceani - il dau , dar momentan nu am acces la portbagaj
@sorin_pan - bucuresti
@andrei87grs - nu, capota s-a sifonat in accident
sorin_pan
nu mi-ai raspuns la fetele de usi pret poze.....
COSMIN*
Bobina este buna ?
La ce bani o dai ?
Si daca se poate ...cat mai urgent...maine mi-ar trebuii.
marculescu
amortizor stanga fata (cu tot cu arc) ai , doar daca e neatins de accident ? Pret ?
Astept PM
dannygambino
sus cu ele
velceani
radiatorul de apa in ce stare e?
cat ceri pe el?
DrV
Salut. Ma intereseaza jantele, mai sunt? am vazut ca nu mai ai gumele, daca era vreun post cu jantele, imi cer scuze, nu l-am vazut. Nu pot da pm. Multumesc, o zi buna. Dr.V
danutz49
far dreapta, semnalizare si baie de ulei motor 1.4 le aveti???
slz04
salut.ai cumva chederul usii dreapta spate?
un pret?multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.