Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Piese Megan 2 2006
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
B.A.M
Salut
Am sarit in ajutorul unui prieten care a avut un accident cu masina si are nevoie de ceva piese. Si anume:
- bara fata(completa) ma refer ca si emblema
- intaritura bara fata
- far stanga cu lupa
- airbag volan
- si altele pe parcurs va voi tine la curent
Are un Megane din 2006
Cine poate face o oferta pentru aceste piese aici aveti numarul lui de telefon
0744629445 Cipri

Piesele nu trebuiesc sa fie noi dar sa fie totusi intr-o stare buna.
Ofertele pot veni si aici eu voi urmari topicul.
Multumesc.
brutus1789
Salut,
Am vorbit la telefon și am stabilit să pun ceva poze.
Prețurile au taxele poștale incluse.

1.Bandouri bară față Renault Megane 2. Ambele au două puncte unde vopseaua este sărită. Iar unul dintre ele are și o clemă ruptă (vezi poze), dar nu afectează deloc fixarea acestuia.
Preț: 150 de lei ambele sau 80 de lei oricare.

user posted image
user posted image
user posted image

și

2..Ornament/Mască radiator Megane 2.2. Cred că așa se numesc. Am două seturi complete, unul negru, unul cu argintiu. Și un al treilea model, dar căruia nu îi găsesc perechea. Nu sunt zgâriate, lovite, sparte. Efectele din poze de datorează prafului/luminii.
Preț: 90 lei/set complet și 30 lei piesa aceea singură.

user posted image
user posted image
free_runner
Salutare.

Bara fata completa pentru Megane 2.2( grile , proiectoare , emblema , bandouri ) culoare negru metal . nu e rupta , stramba indoita , e in stare 9/10! Bandoul din dreapta este sters putin de un perete , nu e crapat, doar s a luat griul, se poate vopsi daca deranjeaza prea tare . Bara are dedesupt cateva zgarieturi de la niste bumpere prea mari din Amsterdam , erau mult prea mari si am atins cu bara putin , nu e crapata sau rupta ! nu se vede decat de dedesupt !

Bara spate pentru Megane 2.1 si 2.2 , stare foarte buna ! cu tot cu bandouri , culoare negru metalizat .


Singura problema este ca vin in tara in septembrie si atunci le pot da jos de pe masina pentru ca imi cumpar spoilere fata spate de RS !

Pretul il poti face singur, dar in anumite limite , pret promotional pentru forumisti !

Bara fata - spate nu are cleme rupte sau alte nebunii , le vand doar pentru ca nu mai am ce face cu ele dupa ce imi ajung cele de RS !

Vezi foto

Email free_runner_gl@yahoo.com sau YM
B.A.M
up


12 May 2012, 17:39:
Mai este nevoie de:
-radiatoare tote trei
-furtun de la radiator intercolar la motor
-ventilatorul intreg


Multumim.

12 May 2012, 17:40:
Pe langa cele de mai sus mentionate.
B.A.M
up
B.A.M
up
oanavas
bara spate ,am eu de vanzare de sedan noua vopsita negru metalizat.
B.A.M
Multumesc de oferta dar are probleme la partea fata.

UP
B.A.M
up
EDC_cip
up ca up da ce iti mai trebe ??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.