Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] set jante roti originale Renault 16" Kubera
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
suzu
vand set roti originale Renault Megane Scenic II

- model Kubera
- 4 x 100
- cheita antifurt + capace + prezoane originale incluse
- anvelope vara Continetal 205/55R16 in stare buna, toate profil 5mm (8mm din fabrica)
- stare impecabila, nimic de reprosat, pozele vorbesc! jantele nu sunt strambe, lovite, nu bat, etc etc...nu au suferit nici un fel de interventie de cand am masina, abia ce am montat anvelopele de vara pe ele, sunt echilibrate, gata de pus pe masina!

pret 300 euro / tel 0720.95.3030 / Bucuresti sector 3 (strada Fizicienilor, piata Ambrozie)

- pt cei interesati sa isi achizitioneze setul complet, am si anvelope de iarna pt ele, Dunlop Winter M3, 205/55R16, stare f buna, 7.5-8mm profil (9mm din fabrica) pret 450 euro cu toate anvelopele

[attachmentid=1627809526] [attachmentid=1627809527] [attachmentid=1627809528]
[attachmentid=1627809529] [attachmentid=1627809530] [attachmentid=1627809531]
valikris2002
ce dot au anvelope vara Continetal 205/55R16 ?
suzu
Sunt originale ale masinii...11/2007
alex1988
nu dai doar cauciucurile de vara fara jante?
suzu
- jantele vreau se le vand impreuna cu anvelopele de vara...eventual si cu cele de iarna
- momentan nu vreau sa dau separat jantele, anvelopele de vara sau cele de iarna, daca dau jantele separat, iti dau pe privat pret pt anvelope
- nu ma intereseaza schimburi
- nu trimit prin curier decat cu plata transportului in avans
pitura catalin
ET?
suzu
Nu stiu ce ET au...adevarul e ca astea de megane II le-am vazut pe f multe masini cu 4x100...chiar si pe logan! ET-ul este ca la toate de megane 2 sau scenic 2...mai cauta prin anunturi/arhiva si sigur gasesti acolo; ma uit mai tarziu pe ele si daca scrie ET iti zic
soare_body
Salut! Jantele le mai ai pe masina? Unde pot fi vazute? Te intreb pentru ca si eu stau tot pe fizicienilor, eram interesat de jante+anvelope vara si as fi vrut sa arunc asa o privire intr-o plimbare.

Numai bine!
suzu
Vandute se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.