Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Alte sporturi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85
george_scala_2004
De exemplu Gimnastica:

QUOTE
Echipa feminina de gimnastica a Romaniei a cucerit titlul de campioana europeana, sambata dupa-amiaza, la Bruxelles. Este primul titlu continental al echipei romane, dupa o pauza de 4 ani.  icon_mrgreen.gif

Diana Bulimar, Larisa Iordache, Catalina Ponor, Sandra Izbasa si Raluca Haidu - aceasta este echipa pregatita de Octavian Bellu si Mariana Bitang, echipa care a obtinut titlul de campioana europeana.

In clasamentul concursului pe echipe de la Bruxelles, Romania a fost urmata de Rusia si Italia.


http://sport.hotnews.ro/stiri-alte_sportur...-gimnastica.htm

http://sport.hotnews.ro/stiri-alte_sportur...ada-altceva.htm

nici un breaking news, nimic ? sad.gif
Ake
WOW!
AUR+ARGINT LA BARNA!

trophy.gif RO_flag.gif

13 May 2012, 16:17:
AUR SI ARGINT SI LA SOL!

l@u
cate unii merita aur si argint la capitolul prostie !!!
Markos
A început FOTE!

QUOTE
Un spectator care asista la întrecerile de sărituri cu schiurile de la Valea Cărbunari, din cadrul Festivalului Olimpic al Tineretului European, a ajuns la spital după ce a fost mușcat de un câine aflat pe pârtie.

Bărbatul mușcat de câine era invitat al firmei OMV, care a investit până acum cinci milioane de euro în trei trambuline și va mai investi încă cinci milioane până în 2017.

El se află în prezent la spital.
maho
Nici potaile nu-i suporta p-astia care cresc pretul benzinei.
daniM
La halbere -nimic??

18 Feb 2013, 17:08:
QUOTE(Ake @ 13 May 2012, 15:38)
WOW!
AUR+ARGINT LA BARNA!
*


La Barna e Andreea Tonciu!!
sendra25
QUOTE(maho @ 18 Feb 2013, 16:04)
Nici potaile nu-i suporta p-astia care cresc pretul benzinei.
*


Karma negativa ce sa ii faci... radmasa.gif
Eduard.ciobanu
Mi-ai dat pm ca te intereseaza anuntul meu cu solenza avariata. Nu pot sa ti dau pm ca nu am destule "posts". Date de contact: 0784965396, email: ciobanu.eduard89@yahoo.com
AR-18-MOS
Daca mai esti interesat, suna-ma: 0751363392
ady77
Pot sa iti trimit faxuri? icon_mrgreen.gif
l@u
cate ? de care?
ady77
Fara numar! Cu dube!
AR-18-MOS
QUOTE(ady77 @ 18 Mar 2013, 19:54)
Pot sa iti trimit faxuri? icon_mrgreen.gif
*


Da, dar doar pentru programari! excl.gif
ady77
Am salvat numarul, incepand de pe 20.03.2013 o sa primesti zilnic cca 20 faxuri/ora intre orele 01.00-5.00 tongue.gif
AR-18-MOS
Perfect! 04.gif
Markos
Io l-am transmis băieților cu oferte pentru rca ieftin, casco ieftin, carduri de credit ieftine, asigurări de locuințe ieftine etc. Le-am zis că-i noul meu număr, că m-au disperat cu telefoanele.
Markos
La CM de snooker se uită careva? Mătură Ronnie cu adversarii cool.gif
DragosP
Mai puțin azi: 4-4. Deocamdată.
Markos
Mda, deși a avut 4-1. Da-l dovedește el mâine sleep.gif
l@u
numai daca nu ploua si nu se topeste masa
Markos
11-7 pt. Ronnie rolleyes.gif

4 May 2013, 00:00:
14-10 după 3 sesiuni, finalul mâine smile.gif
Cosstel
Am pierdut sesiunea Ronnie-Trump sad.gif (de fapt asta ar fi trebuit sa fie finala)
cascat gura la simulacrul de fotbal Steaua-Pandurii
DragosP
La 14 rămâne.
Markos
Zici tu? dry.gif


A început și El Giro (decât pe iurozbort ajde) up.gif


QUOTE(DragosP @ 4 May 2013, 09:39)
La 14 rămâne.
*


15-10

16-10. Spectacol sleep.gif

Gata, 17-11.
Merced
Prea o luase cu arogante pustiu' ala. Ronnie e o legenda, si cu toate toanele lui, si retragerile anuale, ramane un jucator imens. Ma bucur ca l-a batut pe Trump deci.
Din nefericire am vazut doar prima parte a semifinalei, ca n-am fost acasa cand a fost deznodamantul.
Markos
12-8 pentru Ronnie.

Incredibilă partida 20 sleep.gif
ROK
15-10 pentru Ronnie. smile.gif
Markos
Finalul finalei de la 21 pm, vorba lui toni.
DragosP
La 15 rămâne.
Markos
tongue.gif
Cosstel
Hawkins cred ca s-a "vitaminizat", prea le da la sigur ohmy.gif
Markos
Degeaba.. 17-12, încă una!

6 May 2013, 22:46:
Gata.
user posted image
ROK
respekt.gif Ronnie trophy.gif
Markos
QUOTE(Markos @ 4 May 2013, 15:45)
A început și El Giro (decât pe iurozbort ajde) up.gif
*


S-a terminat, a câștigat un macaronar (meritat). Neașteptat de interesantă ediția asta, peste media tradițională.

Ciudat și cu vremea asta.. Dacă organizezi un mare tur în iulie leșină cicliștii de căldură, dacă-i în mai riști să-i prindă viscolul tongue.gif
Markos
Începe finala feminină de la Roland Garros. Serena cu Maria. Numai pe iurozport ajde.

8 Jun 2013, 19:49:
Comentariu pe Eurosport, la finala de dublu:

"În imagine soția și antrenorul fraților Bryan"
Squirrel
O bătut-o cu…serenitate.
Markos
Noul val blush.gif
l@u
sa-ti traiasca !!!
Markos
Sărna. Și ție studenta.
Markos
În premieră anul ăsta la mondialele de natație de la Barcelona a fost inclusă proba de sărituri de la mare înălțime (high diving). Băieții se lansează de la 27 de metri, fetele de la (decât) 20 mellow.gif

Un englezoi a pierdut la mustață titlul, la ultima săritură din seria de 6.
Markos
Ce-o fi mâncat Sorana asta? nedumerire.gif

QUOTE
Seria formidabilă a româncei a continuat sîmbătă seara. După Caroline Wozniacki, Jelena Jankovici și Petra Kvitova, Sorana Cîrstea a învins-o și pe chinezoaica Na Li, numărul 5 mondial: 6-1, 7-6 (5).

Sorana Cîrstea trăiește o săptămînă miraculoasă în Canada, la Toronto. În turneul Rogers Cup, dotat cu premii totale de 2.369.000 de dolari, românca s-a calificat sîmbătă seara în finală după ce a dispus cu 6-1, 7-6 (5) de chinezoaica Na Li.

A fost a patra jucătoare din top 15 pe care Sorana a învins-o în turneul de la Toronto și a treia din top 10 după Caroline Wozniacki (10 WTA), Jelena Jankovici (14 WTA), Petra Kvitova (7 WTA) și Na Li (5 WTA).

În finală, Sorana o va întîlni pe învingătoarea dintre numărul 1 mondial, americanca Serena Williams, și poloneza Agnieszka Radwanska, numărul 3 WTA.

213.000 dolari și 620 de puncte WTA și-a asigurat Sorana după calificarea în finala de la Toronto.
Marty
QUOTE(Markos @ 10 Aug 2013, 22:09)
Ce-o fi mâncat Sorana asta? nedumerire.gif
*

Inghetata de la taxu'?
AR-18-MOS
Azi e ultima zi de mondiale la Judo (cadeti), in Miami. Sper sa avem o surpriza placuta! smile.gif
Markos
QUOTE(Marty @ 10 Aug 2013, 23:53)
Inghetata de la taxu'?
*


Finala cu Serena Williams e în seara asta la 8, pe dolcesport2.

Din păcate o ratez, mă duc să-mi desăvârșesc educația de stadion sad.gif
corbex
La cite meciuri ai fost, trebuia sa fi absolvit.
gabize
Îi la doctorat. Al doilea. tongue.gif
tatabobu
Pacat ca s-a lovit de unu' dintre fratii Williams. 6-2, 6-0.
Markos
Oricum a realizat performanta carierei. La 23 de ani e 21 WTA, are potential de top 10 într-un an-doi, ar fi o chestie.
tatabobu
Da, cam asta si urmatorul ar fi ani in care sa se apropie de top10.
Markos
Dupa Sorana, a dat si Simona de Serena doh.gif

QUOTE
Jucatoarea romanca de tenis Simona Halep (locul 25 WTA) isi continua parcursul excelent in turneul de la Cincinnati (SUA), calificandu-se in sferturile de finala, dupa ce joi noaptea a invins-o cu in trei seturi pe australianca Samantha Stosur, locul 11 WTA. In sferturi, Halep o va intalni pe favorita principala, nr. 1 mondial, americanca Serena Williams.

Cistigatoarea ultimei editii a turneului de Grand Slam de la Wimbledon, Marion Bartoli (locul 7 WTA), si-a anuntat, miercuri, retragerea din tenisul profesionist, la scurt timp dupa ce a fost invinsa de Simona Halep, in turul doi la Cincinnati, informeaza site-ul oficial al WTA.

"A fost ultimul meci al carierei mele. Im cer scuze! Este timpul sa ma retrag si sa-mi inchei cariera", a declarat sportiva franceza in varsta de 28 de ani, dupa infrangerea suferita in fata Simonei Halep.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.