Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] set patru jenti aliaj, 4X100 6JX15 H2 ET45
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
2.r.egg
Diametrul gaurii centrale 60. Una necesita indreptare, zona este marcata in poza. Se pot vedea in Constanta.

Contact: PM / 0 7 patru 6 6 patru 6 0 sapte 7


2.r.egg
Up
2.r.egg
Ultimul pret: 350 lei.
alexandru_ot
de unde esti?
2.r.egg
Este trecut in postarea initiala - Constanta.
2.r.egg
De actualitate.
adigan92
un nr.tel
2.r.egg
QUOTE(2.r.egg @ 13 May 2012, 23:05)
Contact: PM / 0 7 patru 6 6 patru 6 0 sapte 7

Se transforma literele in cifre si devine complet.

25 May 2012, 14:32:
Anunt valabil.
2.r.egg
Valabil - 350 lei setul.
2.r.egg
M-am interesat, costul transportului prin curierat rapid incepe de pe la 65 lei si se duce la deal in functie de firma.
2.r.egg
De actualitate.
2.r.egg
up
amadi
QUOTE(2.r.egg @ 28 May 2012, 14:51)
M-am interesat, costul transportului prin curierat rapid incepe de pe la 65 lei si se duce la deal in functie de firma.
*


prin atlassib te costa 30lei transportul si 16lei rambursul cu ochiul.gif . iti spun sigur ca am trimis eu saptamana trecuta. spor la vanzare!
2.r.egg
O veste buna, multumesc!
2.r.egg
Valabil, 350 lei setul
2.r.egg
Inca de vanzare.
2.r.egg
Up
2.r.egg
Up
2.r.egg
Up
2.r.egg
Sus
2.r.egg
350 lei pret final.
2.r.egg
Up
alexchivu
Salut
Se potrivesc pe un Renault Symbol?
Merge la 300 RON tot setul?
2.r.egg
Salut,

Teoretic se potrivesc pe Symbol, practic trebuie probat ca sa fie sigur.
Cum am ma precizat, pretul de 350 este final.
2.r.egg
Up
2.r.egg
up
2.r.egg
up
alexandru_ot
ofer 300 lei +transportul
2.r.egg
Multumesc pentru oferta dar daca vroiam le dadeam din iarna la banii acestia dupa cum se poate vedea aici. Nu e vorba de 50 de lei, dar cand o sa ma plictisesc sa dau ”up”-uri pe aici, pun mana pe un baros, le indrept bine si le duc la un centru de colectare si tot iau 180 de lei pe ele ca deseuri ....
2.r.egg
up
2.r.egg
up
2.r.egg
de actualitate, acelasi pret final.
2.r.egg
up
2.r.egg
up
2.r.egg
up
2.r.egg
up
2.r.egg
up
2.r.egg
de actualitate, 350 lei/set.
2.r.egg
up
2.r.egg
up
CT-03-JTR
Salut si eu sunt din constanta,lasa-mi te rog pe PM o adresa si nr de telefon sa ne intalnim sa vad jantele.Salut
2.r.egg
up
2.r.egg
up
2.r.egg
de actualitate, 350 lei/set nediscutabil.
2.r.egg
up
2.r.egg
up
2.r.egg
350 lei/set - fix.
TM80MAT
QUOTE(2.r.egg @ 9 Jul 2012, 23:18)
Multumesc pentru oferta dar daca vroiam le dadeam din iarna la banii acestia dupa cum se poate vedea aici. Nu e vorba de 50 de lei, dar cand o sa ma plictisesc sa dau ”up”-uri pe aici, pun mana pe un baros, le indrept bine si le duc la un centru de colectare si tot iau 180 de lei pe ele ca deseuri ....
*


Referitor la postul nr 29 al tau 2.r.egg , asa fac oamenii . Daca atata stiu / atat fac . Cei de sus ti-au facut o oferta politicos si tu ai dat un raspuns in batjocura . Chiar daca nu iti convenea , puteai sa refuzi oferta lor intr-un mod mai elegant .

Indreapta-le cu barosu . Decat sa faci un bine cuiva, mai bine "indreapta-le" cu barosu . Daca atat stii . Atat poti .

Referitor la ofertele de sus . Gandeste ca viitoru cumparator trebuie sa indrepte acele jante . Costa bani . Plus ca alea sigur trebuie aranjate . Pana la revopsit e cale lunga . Reparate /Curatate / tratate / date in fuler de jante aliaj (nu orice fuler )-una e cel de caroserii -tabla si alta e cel pentru aluminiu , apoi vopsite / date cu lac . Toate aceste procese costa .

Pana la urma e produsul tau . Pretul tau . Trebuie respectata decizia ta .Tu esti zmeul care decide . Nu te contrazice nimeni .

Dar cel mai bine e sa le rezolvi tu cu barosul . Cea mai buna idee .
2.r.egg
up
2.r.egg
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.