Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Supernova Clima
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
SYL
Vand Dacia SuperNova Clima, culoare albastru catifea.
Fabricatie: mai 2002
Km bord: ~67.000
ITP valabil pana in 15 mai 2014

Dotari: Pe langa dotarile variantei Clima (aer conditionat, inchidere centralizata, proiectoare, eleron, radio, etc.), suplimentar: geamuri electrice, geamuri ionizate omologate RAR, oglinzi electrice (reglabile+incalzite) de Logan Ph.2, radio + 4 boxe (altele decat cele de fabrica), inclazire scaune fata, deschidere electrica portbagaj, esapament complet de inox Borla, polita portbagaj de Solenza, cui hayon Solenza, insonorizare suplimentara capota, foliie pee in mai multe straturi in plafon, podea, portbagaj, etc, izolatie suplimentara la instalatia de A/C, si altele....

Masina este f ingrijita, NU s-a fumat in ea, a avut reviziile facute la zi (am carnet de garantie la ea), astazi s-a efectuat schimb de ulei (Mobil 5W40) +filtru; zilele trecute am schimbat placute frana + discuri + racorduri frana etrieri.

Pret: 6000 lei.

Contact: tel. 0762. 637.090
Rog pe cei interesati sa ma sune la nr de telefon afisat (NU raspund la sms), pe net intru f rar.
hepea
Salut,

Sunt constient ca intri mai rar pe net dar cand o faci sa precizezi, te rog, de cand esti proprietar. Daca esti primul as fi oarecum interesat.

Ca fapt divers, schimburile te intereseaza? Merci!
SYL
Salut !

Sunt al 2-lea propietar, din 2005. Primul mi-a fost coleg de facultate, stiu masina de noua, am mers de multe ori cu ea inainte sa o cumpar, etc...

Mentionez ca oalele spate le-am schimbat acum 2 ani, au fost luate de noi. antifonate f bine, grunduite, vopsite, etc.

NU sunt interesat de schimburi, o vand pt ca deja am dat comanda la alta masina.

PS. Pretul nu e fix, se mai poate negocia.
SYL
up
SYL
up
SYL
up
SYL
Se poate inchide, multumesc !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.