Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Dezmembrez Renault Laguna 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
katalyn03
Dezmembrez Renault Laguna 2 3.0 V6, volan stanga, interior pilele, navigatie, xenon
Dezmembrez Renault Laguna 1 1.6 16V, 1.8 16V, 2.0 16v, piele, clima 4 geamuri electrice, jante aliaj...etc
Pentru mai multe relatii sunt disponibil la numarul telefon 0766 34 18 99
sfinxgo
navigatia si jentile la ce pret? jentile au senzori pe ele?
iulian1001
ceasurile de bord ce pret au si cati km au pt laguna 2
melcu
Cutia de la v6 este automata cu 5 rapoarte? Cati km are masina de pe care se da jos? Un scor pentru ea se poate? (pm)
katalyn03
QUOTE(sfinxgo @ 16 May 2012, 19:03)
navigatia si jentile la ce pret? jentile au senzori pe ele?
*



navigatia completa 700 ron jantele s-au dat

QUOTE(iulian1001 @ 16 May 2012, 19:22)
ceasurile de bord ce pret au si cati km au pt laguna 2
*



150 ron ceasurile de bord, dar sunt pentru cutie automata

QUOTE(melcu @ 16 May 2012, 20:04)
Cutia de la v6 este automata cu 5 rapoarte? Cati km are masina de pe care se da jos? Un scor pentru ea se poate? (pm)
*



este automata si o dau la kg....... este defecta, merge numai la rece
katalyn03
up
darkangelo_ro
Salut.
ma intereseaza si pe mine bara fata cu proiectoare si masca dintra faruri si aripile fata. Toate pt renault laguna 1 ph2.
Multumesc.
katalyn03
QUOTE(darkangelo_ro @ 21 May 2012, 16:35)
Salut.
ma intereseaza si pe mine bara fata cu proiectoare si masca dintra faruri si aripile fata. Toate pt renault laguna 1 ph2.
Multumesc.
*



mai am numai masca, proiectoarele si aripile - toate - 350ron
katalyn03
discuri de frana de spate laguna 2
postasu
Salut ,

Daca mai ai lampa de la stopul de pe frana din poza si e in stare buna (nu e sparta sau crapata si functioneaza) da-mi te rog un pret.
Oare difera modelul de lampa daca se ridica si geamul separat fara sa se ridice tot portbagajul ca in a doua poza.

Multumesc
georgel_28
Salut,maciulia schimbatorului de viteze la renault laguna 1 mai este?daca da la ce pret?ms
katalyn03
QUOTE(postasu @ 24 May 2012, 09:35)
Salut ,

Daca mai ai lampa de la stopul de pe frana din poza si e in stare buna (nu e sparta sau crapata si functioneaza) da-mi te rog un pret.
Oare difera modelul de lampa daca se ridica si geamul separat fara sa se ridice tot portbagajul ca in a doua poza.

Multumesc
*



salut, 50 ron si la mine se deschide separat geamul oricum cred k e aceiasi, eu nu am intalnit laguna 2 break sa nu se deschida geamul separat

QUOTE(georgel_28 @ 24 May 2012, 09:38)
Salut,maciulia schimbatorului de viteze la renault laguna 1 mai este?daca da la ce pret?ms
*



eu il am dar este foarte mult curierul in comparatie cu "maciulia" si pe deasupra este suma mica pentru curier(30 40 transportul)
postasu
Salut,

Sunt 2 modele, la care se deschide si geamul si la care geamul nu se ridica separat.
Lampa aia este incapsulata si doar bagi mufa in ea! asa ar trebui sa fie.
Eventual poate imi pui si o poza cu ea ca sa imi pot da seama.
Asta e ultimul pret? Da-mi PM

Mersi
katalyn03
plansa bord + air-bag pasager Renault Laguna II - 200 euro
0766 34 18 99
tibi.matei
Rog un pret bun pentru puntea spate fara discuri, etrieri, arcuri, amortizoare etc. (ma intereseaza doar puntea cu bucsi bune pe ea)
katalyn03
QUOTE(tibi.matei @ 4 Jun 2012, 16:28)
Rog un pret bun pentru puntea spate fara discuri, etrieri, arcuri, amortizoare etc. (ma intereseaza doar puntea cu bucsi bune pe ea)
*



250 ron
tibi.matei
Multumesc!
katalyn03
up
Steve From Oradea
Cat ceri pt usita argintiu care acopera casetofonul? Doar usita. Ms
katalyn03
QUOTE(Steve From Oradea @ 14 Jun 2012, 07:28)
Cat ceri pt usita argintiu care acopera casetofonul? Doar usita. Ms
*



o dau cu tot cu bord ca e pe stanga
eu zic sa cauti la cineva care are volanul pe dreapta, sa ai un pret rezonabil
bafta!
angel-boy
salut . panou climatic laguna 2
katalyn03
comanda de clima 150 ron, daca la ea te referi
katalyn03
valabil
katalyn03
salut
pentru cei care sunt interesati de piese sunt plecat din localitate pana pe 15 iulie
Sortan
Pret la jante de tabla pe 16 daca ai si la macaraua de la geamul soferului...multuumesc!
katalyn03
QUOTE(Sortan @ 2 Jul 2012, 22:16)
Pret la jante de tabla pe 16 daca ai si la macaraua de la geamul soferului...multuumesc!
*



salut
rezerva o mai am si o dau cu un continental nou 150 ron cu totul,
macara de stanga nu mai am
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.