Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Megane 2.2 Bicorpe 2008 1.6 16V 110 CP
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
QuickD
Vand Megane 2 Bicorpe 1.6 16V, Echipare Extreme, 62000 KM.
Pret: 8500 EUR

Primul proprietar, masina a fost cumparata in Iulie 2008.

Culoare: Gris Platine

Echipare: Aer conditionat, geamuri electrice fata + spate cu impuls, oglizi electrice incalzite, proiectoare, 6 airbaguri, servodirectie variabila, senzori ploaie si lumina, volan si schimbator imbracate in piele, computer bord, Mp3-player, cotiera fata, ABS, inchidere centralizata, 2 carduri, tempomat si limitator de viteza.

Masina a fost bine intretinuta, revizii facute la timp, la service-uri autorizate , cu piese originale.

Revizia a fost facuta de curand. Placutele de frana au fost schimbate la ultima revizie.

Voi pune pozele cel mai tarziu maine (astazi a plouat si nu am putut face poze).

Pentru detalii, va rog PM.

15 May 2012, 23:34:
Vand Megane 2 Bicorpe 1.6 16V, Echipare Extreme, 62000 KM.
Pret: 8500 EUR

Primul proprietar, masina a fost cumparata in Iulie 2008.

Culoare: Gris Platine

Echipare: Aer conditionat, geamuri electrice fata + spate cu impuls, oglizi electrice incalzite, proiectoare, 6 airbaguri, servodirectie variabila, senzori ploaie si lumina, volan si schimbator imbracate in piele, computer bord, Mp3-player, cotiera fata, ABS, inchidere centralizata, 2 carduri, tempomat si limitator de viteza.

Masina a fost bine intretinuta, revizii facute la timp, la service-uri autorizate , cu piese originale.

Revizia a fost facuta de curand. Placutele de frana au fost schimbate la ultima revizie.

Voi pune pozele cel mai tarziu maine (astazi a plouat si nu am putut face poze).

Pentru detalii, va rog PM.
QuickD
Vand Megane 2 Bicorpe 1.6 16V, Echipare Extreme, 63000 KM.
Pret: 9000 EUR negociabil

Primul proprietar, masina a fost cumparata in Iulie 2008.

Culoare: Gris Platine

Echipare: Aer conditionat, geamuri electrice fata + spate cu impuls, oglizi electrice incalzite, proiectoare, 6 airbaguri, servodirectie variabila, senzori ploaie si lumina, volan si schimbator imbracate in piele, computer bord, Mp3-player, cotiera fata, ABS, inchidere centralizata, 2 carduri, tempomat si limitator de viteza.

Masina a fost bine intretinuta, revizii facute la timp, la service-uri autorizate , cu piese originale.

Revizia a fost facuta de curand. Placutele de frana au fost schimbate la ultima revizie.


23 May 2012, 21:49:
up

24 May 2012, 17:30:
up 8500 E
solidconvert
Iti urez mult succes din partea mea sa reusesti sa-l vinzi cu cat vrei tu... dar cred ca ar trebui sa reconsideri pretul... smile.gif Poate o vizita pe un site de specialitate te va ajuta sa-ti formezi o parere cat mai aproape de realitate: hatch, fara jante, benzina...etc... mai ales pe vremurile astea de cenzurat.
Considera mesajul meu un free up. wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.