Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante Wolfrace 17" (4x100/4x108)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Zamoldac
Cum scrie si tin titlu vand un set de jante Wolfrace Yamato SSL (Asia-Tec)- 17" prindere 4x100/4x108 + un set de cauciucuri FullRun HPM 199 - R17/ 205/40 - 84WXL)


Link magazin jante: http://www.smartbuy.ro/jante-auto/wolfrace...sl~1759245.html

Link magazin cauciucuri: http://www.fullruntyre.com/ProductInfoExhi...e0050a-8763-4ce
f-8913-d1b5399ce808.html


Accept si diferite schimburi (astept oferte pe PM)


Pret: 1400 RON negociabil
Oras: Bucuresti ONLY!
Contact: zam0ldac YM! id sau PM! aici
Zamoldac
Up.
Zamoldac
999Ron.
marius2606
Salut. Doresc mai multe date despre jante: ET ?, jantele au diametrul găurii centrale 60,1 mm sau ai inele de centrare ?, dacă ai inele de centrare din ce material sunt confecționate ?, oferi și prezoane în acel preț ?, au fost lovite și îndreptate ? de ce le dai, ai probleme cu ele sau doar te-ai săturat de ele ? Mulțumesc anticipat!
ps: îmi place linkul adresei pentru cauciucuri, am înțeles tot! biggrin.gif
Zamoldac
Salut,

ET 38, nu stiu exact diametrul gaurii dar jantele vin si cu inele de centrare (din plastic) si vin perfect pe megane II, nu sunt lovite/indreptate/sudate sau mai stiu eu ce scamatorie, arata foarte bine sunt centrate si echilibrate (direct sa le pui pe masina - bling bling sofer1.gif ) le dau pentru ca vreau sa trec pe 15" si talon 65 pentru confort.
Cat despre link-ul pentru cauciucuri nu stiu de ce face redirect aiurea dar poti gasi usor cauciucurile pe google pentru informatii aditionale.

Cheers.
Zamoldac
999Ron.
Zamoldac
999Ron.
vyalli
salut

cauciucurile nu le dai separat?
marius2606
Nu ai un drum prin Calarasi sau prin apropriere sa le probez?
B.A.M
Salut
Ce bine era daca aveai anvelopele din talon.
Dar sa sti ca saptamana viitoare vin pe la Bucuresti sar putea sa te caut.

26 May 2012, 21:24:
QUOTE(vyalli @ 25 May 2012, 11:09)
salut

cauciucurile nu le dai separat?
*




Daca tu vrei cauciucurile eu vreau jantele.

Hai sa vedem proprietarul le da separat? biggrin.gif


Asa ca domnu proprietar un pret separat si poate scapi de ele. wink.gif
Multumim asteptam.
Zamoldac
Prefer sa le dau impreuna dar daca ar fi sa pun un pret pentru ele ar fi 350Ron cauciucurile si 700Ron jantele. las si totul la 900Ron (cam asta e pretul unei singure jante).

Se pot vedea in Zona Aviatiei - Aurel Vlaicu (Langa Hotel Erbasu) pentru alte informatii: zamoldac YM! id sau 0726 313 111 - Alex.

29 May 2012, 09:54:
900Ron
B.A.M
Salut
Eu joi plec catre bucuresti.
Sper sa apuc sa iau legatura cu tine.
O sa fiu un pic cam ocupat de aceea nu promit nimic.
Vb.
Zamoldac
Up.

900Ron.
vyalli
QUOTE(Zamoldac @ 28 May 2012, 13:15)
Prefer sa le dau impreuna dar daca ar fi sa pun un pret pentru ele ar fi 350Ron cauciucurile si 700Ron jantele. las si totul la 900Ron (cam asta e pretul unei singure jante).

Se pot vedea in Zona Aviatiei - Aurel Vlaicu (Langa Hotel Erbasu) pentru alte informatii: zamoldac YM! id sau 0726 313 111 -  Alex.

<span class='edit'>29 May 2012, 09:54:</span>
900Ron
*




350 de ron cauciucurile?

un DOT la ele si cam cata carne mai au pe ele. sunt intepate au petice ceva?

@BAM te bagi la jante sau nu ?
Zamoldac
Nu sunt intepate/peticite, au fost rulate 3000Km (grad redus de uzura).

Pentru DOT revin mai pe seara.
Zamoldac
Sold!
Se poate inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.