Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante OZ Racing 18" + Cauciucuri Goodyear
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alexmoisescu
Le-am luat de noi, au cam 5-7000 km, jantele sunt OZ Racing 18", sunt ca noi, anvelope 225/40/18 Goodyear Eagle F1 (2 din ele sunt noi, luate odata cu jantele, au doar 5-7000km, celelalte 2 le-am luat SH, dar sunt in stare buna, mai merg cel putin 10-15000 km).

Toate au costat initial in jur de 1300 de euro, jantele 220 euro bucata si cauciucurile au fost 4-500 euro toate.

Le am pe un Renault Megane Diesel de 85 de cai, n-am abuzat de ele (ca n-am avut cum), sunt 4x100, dau la ele si distantiere pentru spate (pentru megane).

Pret vanzare: 650 Euro Negociabil sau la schimb cu alte jante (preferabil 16 sau 17) + diferenta.

Astept oferte pe PM sau la 0727 816 245.

[attachmentid=1627810834] [attachmentid=1627810833] [attachmentid=1627810835] [attachmentid=1627810836]
yuly_megan
superbe jantele wub.gif pacat ca nu pot sa pun pe 18 ca le luam wub.gif
alexmoisescu
mersi mersi, ma bucur ca va plac, intr-adevar astea pe 18 nu sunt in cartea masinii, dar mie la RAR (in martie 2012) cand am fost pentru autentificare, nu mi-au zis nimic de ele oamenii aia de acolo, nici de geamurile fumurii, la fel si cu politia, nu s-a luat nimeni de mine pana acum.
yuly_megan
QUOTE(alexmoisescu @ 17 May 2012, 14:07)
mersi mersi, ma bucur ca va plac, intr-adevar astea pe 18 nu sunt in cartea masinii, dar mie la RAR (in martie 2012) cand am fost pentru autentificare, nu mi-au zis nimic de ele oamenii aia de acolo, nici de geamurile fumurii, la fel si cu politia, nu s-a luat nimeni de mine pana acum.
*



pai nu prea zice nimeni nimik dar se pot schimba cu alea de iarna cand faci itp-ul
pacat si ca nu am bani sa le iau dar parca nu as fii mers pe 18 pt ca ramane balonul foarte mic si la cate gropi sunt in romania ( am indoit de 2 ori o janta ) iti dai seama pe 18 cum ar fii
oricum foarte frumoase si bafta la vanzare

si un UP de la mn wub.gif
alexmoisescu
da, asa e cu balonul mai mic se simte diferenta pe gropile din orase, nu foarte mult, dar se simte, dar treaba buna e ca masina e muuuult mai stabila si franeaza mult mai bine. asta e motivul principal pentru care le-am luat, inainte am avut un ford focus si nu eram obisnuit cu comportamentul de barca al meganului...

18 May 2012, 08:36:
Sus !
alexmoisescu
UP!
alexmoisescu
Valabil!
alexmoisescu
Sus!
simyandrei
salut ce diferenta vrei de la un set de nervasport 17 originale rulate foarte putin fabricate 2011!

26 May 2012, 10:02:
??
alexmoisescu
Pret nou : 600 EUR

Precizez ca jantele sunt foarte rezistente si anvelopele au protectie janta
alexmoisescu
UP
alexmoisescu
Valabil!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.