Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante aliaj Solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alin_bmx
Vand jante originale de aliaj pentru Dacia Solenza,14'',4x100,3 cauciucuri bune ,cel de'al patrulea este taiat (se vede pe janta din poza),pret 380 lei negociabil in limita bunului simt.Contact ym:alin_bmx@yahoo.com sau la numarul de telefon 0766836560.
anecula_08
Poti face poze la toate jantele? Sunt strambe/indoite? Au toate capacele din centru? Ms
alin_bmx
Fac maine pe zi poze individuale,capacele sunt toate 4,nu sunt strambe sau indoite.Revin maine cu pozele!
anecula_08
ok, ms
Iulikk
Le dai si la bucata? Ma intereseaza una.
alin_bmx
Se vand doar set,imi pare rau.
Pozele cerute.Jantele au cauciucuri Matador 185 x 65 R14.
380 lei negociabil.
anecula_08
Un pret fara cauciucuri? Nu am ce face cu ele ca nu sunt dimensiunea standard de la Solenza.
alin_bmx
Le las cu totul,nu am dc sa le dau jos pentru ca nu am ce sa fac cu ele,300 de lei ultimul pret,asta ca vreau sa le dau repede,eu spun ca este prea oferta.
anecula_08
Eu sunt din Bucuresti, cum facem? Ai cumva drum prin Bucuresti?
alin_bmx
Abia pe 3 ajung in bucuresti,ca pe 4 am examen,daca nu te grabesti ne vedem atunci.
anecula_08
Este perfect. Pastreazale pt mn. Uite nr meu: 0727057729. Imi dai un semnal cand ajungi in Buc.
alin_bmx
Ok,sunt ca si rezervate pentru tine.
anecula_08
Mersi wub.gif
alin_bmx
Nu ai pentru ce.
anecula_08
Se poate inchide aici, jantele ajung la mine 100%
alin_bmx
Se poate inchide,jantele au ajuns acum 5 minute la userul "anecula_08".
anecula_08
da, mersi, vanzator serios.
alin_bmx
Pot spune acelasi lucru despre tine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.